Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SEX PRED ALEBO PO SVADBE - VAS POSTOJ !

a......

precitala som si skoro vsetky nazory,je to naozaj zaujimave,ale predovsetkym individualne...viete co ma prekapuje,ze strasne vela parov sa beru v kostole a nevesta je v 6 mesiaci tehotenstva..takze???

laila

vieš, toho človeka by som si zobrala za manžela až v tedy, keď si budeme sebou istý do maximálne možnej miery... máš pravdu, nikdy nie je nič isté na 100% a nikto mi nezaručí, že keby sme spolu sexuálne žili už pred svadbou, tak na 100% spolu zostaneme. A rozísť sa? Hm.. no nevyberám si z kresťanstva len čo mi vyhovuje, manželstvá sa uzatvárajú do smrti;-)

sedmikraska

banan neviem ci si fakt robis srandu aj tu, ale qak nie tak vysvetli, preco si to myslis, ze by to malo byt kazdopadne

qqqqqq

Nielen v dnesnej dobe. Clovek si nikdy nemohol byt isty tym, co sa stane alebo nestane...Zostava len verit tomu druhemu...

rozkosnica

Stale si neodpovedala na otazku, co by sa dialo v pripade, zeby ste sa rozisli. uz by si v zivote namala sex? Pochybujem. Takze si z toho tvojho uzasneho krestanstva beries len to, co vyhovuje tebe. Hmmmmm. Plodne-neplodne dni. Pokial to nie je skombinovane s prerusovanou sulozou, je to strasne neuspesna metoda antikoncepcie, kedze spermie ziju v zenskom tele 2,3,4 dni. Tie zeny, co nemaju orgac az do porodu uprimne lutujem. Deti maju, ale to najprirodzenejsie nie...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.