SEX PRED ALEBO PO SVADBE - VAS POSTOJ !

a......

precitala som si skoro vsetky nazory,je to naozaj zaujimave,ale predovsetkym individualne...viete co ma prekapuje,ze strasne vela parov sa beru v kostole a nevesta je v 6 mesiaci tehotenstva..takze???

laila

vieš, toho človeka by som si zobrala za manžela až v tedy, keď si budeme sebou istý do maximálne možnej miery... máš pravdu, nikdy nie je nič isté na 100% a nikto mi nezaručí, že keby sme spolu sexuálne žili už pred svadbou, tak na 100% spolu zostaneme. A rozísť sa? Hm.. no nevyberám si z kresťanstva len čo mi vyhovuje, manželstvá sa uzatvárajú do smrti;-)

sedmikraska

banan neviem ci si fakt robis srandu aj tu, ale qak nie tak vysvetli, preco si to myslis, ze by to malo byt kazdopadne

qqqqqq

Nielen v dnesnej dobe. Clovek si nikdy nemohol byt isty tym, co sa stane alebo nestane...Zostava len verit tomu druhemu...

rozkosnica

Stale si neodpovedala na otazku, co by sa dialo v pripade, zeby ste sa rozisli. uz by si v zivote namala sex? Pochybujem. Takze si z toho tvojho uzasneho krestanstva beries len to, co vyhovuje tebe. Hmmmmm. Plodne-neplodne dni. Pokial to nie je skombinovane s prerusovanou sulozou, je to strasne neuspesna metoda antikoncepcie, kedze spermie ziju v zenskom tele 2,3,4 dni. Tie zeny, co nemaju orgac az do porodu uprimne lutujem. Deti maju, ale to najprirodzenejsie nie...