nieco z lekarne na flaky a jazvy po akne????

pentium

ale samozrejme to zavisi od pokozky,niekto ma viac znicenu,niekto menej,nexcel som tou predoslou reakciou robit reklamu,o to mi neslo.

pentium

no ja pouzivam mineralnu vodu v spreji od la roche posay jeden den,a neuveritelne!!!stopy,cervene fliaciky po akne mi vybledli!!!je to vdaka tomu ze ta spominana voda odkrvuje,a napomaha regeneracii.

bambulka15

ahoooj....ja pouzivam eclaran a flaky po akne...no zatial len kratko tak este to nema nejaky ucinok...ale mohli by ste poradit ak viete co pomaha :-))

RNG

Kokosovy olej a tekuty vitamin E pripadne aj aloe vera posobi hojivo a vyzivne na vsetky vrstvy pokozky(transdermalne)

valery

na jazvy po akne je vraj dobry lioton gel, teraz ho reklamuju, je aj na krcove zili, ale vraj fakt pomaha aj na tie jazvy, poradila mi kozna, ale este som to nevyskusala

vlki

tak len žasni dalej jedná sa o vlastný moč nejde o prenos bakterií s cudzieho zdroja a na problemy s akné ešte konvenčna medicina nevynašla učinejší prostriedok na to vem jed ty hygienik 21-ho storočia.A mimochodom problemy sposobuju fekalne bakterie moč je sterilna tekutina!!!!!!!!!!!