Potrebujem urychlit menstruaciu

K2a0t0k6a

Prosim nevedeli by ste mi pomoct ma 13 a idem na plavecky a potrebovala by som zrychlit menstruaciu prosiiiim poradte mi. Ďakujem

Mimec

Dobrý deň,
Chcela by som sa opýtať o týžden ideme na dovolenku a nerada by som menzes dostala tam...takze či by ste mi poradili ako ju možem urýchliť ? Ďakujem

noko135

Ahojte, mam 20 rokov a meska mi to 2 mesiace, doteraz som mala pravidelný cyklus(vždy pekne do mesiaca raz prišiel). S nikým som nič nemala nikdy, čiže tehotna byt nemôžem. Minulý rok sa mi to stalo tiež,ze mi to prislo po dvoch mesiacoch, ale potom zase to preslo do normalu. Je to možno stres, ze bolo prvé skuskove(aj keď si myslím,ze žiadny stres nebol) alebo možno aj stres ze som to este nedostala, alebo niečo iné? Prosim poraďte mi, lebo si nemozem ani naplánovať nič ( napr. ist na plaváreň). Veľmi pekne ďakujem za rady.

domca2245

Ahojte chcela by som sa spytat kedy mozem dostat kramy lebo mam 13 a uz 3 dni posebe som mala na nohavickach take ruzove bodky myslite ze to mozem za chvilu dostat?

MsMs

tak to je jedine len a len tvoj problem a nie nas. su pomocky ako ob a kalisok zaibstaraj si to a hotovo budes mat po probleme

kačka1221

Dobrý deň prosím vás poraďte mi na buducí týždeň ideme na dovolenku a potrebujem urýchliť menštruáciu

wendynka

Dobrý deň , potrebovala by som poradiť . Meška mi menštruácia a bojim sa byť tehotná , vlastne neni som na to pripravená , chcela by som poradiť okrem červeného vína a vyvolávačky . Ďakujem .....

moncisko

13 rokov máš?? však to sa ešte vôbec nemusíš báť, to ešte dostaneš.. nikde nie je napísané do koľkých rokov musíš dostať menštuáciu