Potrebujem urychlit menstruaciu

cat

prosim poradte mi mne vychadza menstruacia na dovolenku chcela by som ich urychlit aspon o dva dni prosim ale tampony nechcem :P dakujem ozwyte sa mi na mail :PP

rew

cinca> feniklovy caj. ked som ho pila, trosku sa mi skratila menstruacia(dlzka krvacania) a prave citam ze sa pouziva aj na vyvolanie menstruacie.

činča

ja idem o tyzden na dovolenku a presne na zaciatku dovolenky my ma zacat menzes...niekedy ho mam pravidelne ale niekedy nie takze radsej by som mala ten tyzden pred...takze hovorite ze cervene vinko, brusaky alebo nejake tabletky? poradte potrebujem co najrychlesie...

ja_ona

pralinka , natiy ....neviem ako to bude fungovat uvas ale ja ked si dam rano na lacno vytlacenu stavu s polovicky citrona tak nemam vobec krami doobeda na obed si das druhu polovicu a nemas ich do vecera v noci ich niako pretrpis a takto to robim obcas ked nemam cas na tampony ....skuste mozno to pomoze aj vam :o)

Hapacabanna

No...myslim si,ze nie kazdemu pomoze poharik dobreho cerveneho:)Je to velmi individualne.Mne obcas pomoze,ak si zacvicim a obcas sa stane,ze pride aj skor.Teda,ak sa tomu cviceniu venujem intenzivnejsie niekolko dni.Ale to tiez nie je pravidlo.

minnie mys

Na oddialenie menstruacie citronova voda??? No na mna to posobie prave naopak! Som si sem prisla precitat rady, bo potrebujem aby mi dosla o 2-3 dni skorej, skusim to s tym vinom (skudala som iba raz, nevyslo), ale ak ju dostanem skor, tak to budem dakovat tej citronovej vode...uz mi tak parkrat pomohla aj ked nie vzdy...potrebovala by som nieco 100% zarucene, ale viem ze take nie je :-p.