Potrebujem urychlit menstruaciu

cica

Tak fyzicka aktivita, nielen brusaky, pomahaju, lebo okyslicia a prekrvia telo,co sposobi rychlejsiu obnovu a rast buniek sliznice maternice a menstruacia je potom aj menej bolestiva.ale zacat cvicit je najlepsie uz pred menstruaciou.

q

Sranda, ze ten menzes vzdy pride v tu najvhodnejsiu chvilu - dovolenka, skusky, promocie, svadba atd. :)Ako naschval...

coze?

tak ja neviem mozno sa mylim ale raz mi aj mama povedala ze cez telesnu ked to mam a mame gymnastiku alebo atletiku proste nieco fyzicky narocne nemam cvicit radsej...a jednej babe co poznam sa stalo to ze cez kramy na telsenj behala a pocas behu odpadla a mala strasne silne krvacanie-..neviem asi je to individulane ale ja to neriskujem radsej...ked som s tym prezila dovolenku v parizi aj v rime a doknca aj vo florencii sa to postastilo tak uz to prezijem aj doma...

q

Baby, to fakt myslite, ze tymi brusakmi si priblizite menstruaciu? To ja by som ju potom mala nonstop...A na urychlenie, ked ju uz dostanete tiez odporucam Ascorutin, skratilo mi to o dva dni.

lívinka000

no presne aj ja som ich xcela dostt bo mi dlho meskali tak ti poradim to co pomaha mne....urobim aspon 60 brusakov riadne sa ponamaham a ptm sa supnem do teplej vody a mam to...ptm sa ozvi ako a co ti pomohla papa drzim palce

jirinka

moma a prosim ta na co je dobry ten acylpirin?? on sa ma uzivat pocas alebo pred menzesom?? a skrati ju alebo ako?? dakujem, ak s tym mas teda skusenosti