Mast hojivy zazrak z Oriflamu...

Nelula

Ahojte, možno Vám to bude pripadať nechutné, ale od malička ma babka naučila, že na kútiky je najlepšia z ucha masť. Zaberie ihneď. Prekný deň prajem

baraccuda

mam cukrovku a stal sa oder na nohe ktorý začal mokvať kúpil som si hojivý zázrak do týždna pokoj prestalo mokvať vyschlo a dnes ani neviem že niečo bolo vrele doporučujem ružový

karinpe

co klamete je to smeid vobec nepomaha som to pouzivaala nic samklamstva isete neodporucam neni dobr niesom spokojna

lila11

no ja mam doma presne tento hojivy zazrak a taktiez obycajnu vazelinu z dm drogerie ktora funguje uplne rovnako ako hojivy zazrak a este je aj lacnejsia, 125ml stoji okolo dvoch eur

miroslavaa

Nie je vhodna na vyrazky,kedze regeneruje je dost mastna a vyrazky by este viac "navreli".Mozes ju pouzit na "chrasty"po vyrazkach aby sa koža skôr obnovila.

chanelka

ja pouzivam zlaty .. a vecer pred spanim si to natieram na kozticku okolo nechtov ked je nepekna popraskana a pod. da rana sa mi ovela zlepsi . ... oplati sa fakt. super.. alebo este tea tree olejcek dostat v takych malilinkych flastickach je super ak sa porezete alebo na vyrazky .. vysusi .. zahoji .