flaky po akne-aky makeup???

Sashique

rockerka:
cierne bodky musis jedine dostat von,odporucam nejaku kvalitnu kozmeticku;)
pretoze tam nemas zapal a ani ti to nevyhnisa,cize kremikmi a podobnymi vecami tomu velmi nepomozes- to mi povedala kozna dokonca..

Sashique

mne akne zacalo nastastie v poslednej dobe miznut,cize uz mam sem tam len nejaku vyrazku..lenze..taktiez mi ostali na licach az fialkove flaky,ktore nejdu zakryt len tak lahko.ak idem von, nacapim na to tonu makeupu,ale tak..
nie je to vobec dobre riesenie,ale ak si dam iba acnecolor,ten mi to nezakryje ani zdaleka...
existuje nejaka bieliaca mast alebo nieco?

betka2270

no aj ja mam taktiez problem s takymimo flakmi.pocula som o kreme ktory tieto flaky odstrani ale o tom sa treba porozpravat s koznou lekarkou pripadne dermatologickou.najlepsi make-up aky som doteraz pouzivala je Vichy(norma tein)je na akne,neleskne sa po nom tvar,vydrzi dlho a nepchava pory.kryje perfektne:-)

pentium

rockerka,tak to by aj mna zaujimalo.Pouzivam aj skinoren a ten je aj na cierne bodky,ale zatial nic.(pouzivam ho len tri dni,vsak uvidime...)

bambulka15

caute....toto by zaujimalo aj mnaa...na tie flaky po akne, bo aj ja ich mam a uz dost dlho a este mi stale nezmizli...je pravda ze ich menej vidiet, ale stale to nie je take ake uplne chcem...velmi by som chcela pouzivat nejaky make up, ale nemam sajnu aky je pre mna vhodny...poradite ??pls dakujeeeem

levicjadgo

vynikajuci na prekrytie akychkolvek defektov na pleti je aj TOLERIANE od LA ROCHE-POSAY,kupit sa da bezne v lekarni

pentium

no ja som mal len slabe akne,a ked mas viacej vyrazok na jednom mieste,tak vtedy ti miznu tie flaky aj dva mesiace a popripade aj dlhdie...

dream_elle

Ja by som ti poradila pouzit make-up Idealist od Lancome /kupis vo Fann parfumeriach/je velmi prirozdeny,lahucky,ale zaroven ti zjednoti odtien tvare a zakryje co treba. mam to odskusane.Dobry je aj Color Stay od Revlonu,len ten sa na Slovensku tazko hlada./da sa zohnat v Rakusku/Dufam,ze budes spokojna.

uruguaj

a to fakt ti vymizlo uz po mesiaci??? waaaaaaau, tak to sa mas... a to sa ti ako podarilo, co si si vsetko na to daval??
ale to si asi mal slabe akne, nie?