mozem byt tehotny?

1bambulka14

aj ja sa niekedy bavim, ale najlepšie bolo, na čo nikdy asi nezabudnem, že či baba môže otehotniet, ked vyfajčila chalana a spravil sa jej do ust a ona to prehltla a nejaky chalan jej odpisal toto: "dievča, ja som tak otehotnel, sice som chalan, ale otehotnel som, ak nechceš porodiť dieťa zadkom, tak to neprehltaj" :-)))
no ale niekedy niekto naozaj niečo nevie, tak sa opyta. ale aj tak ta tema, či baba môže otehotniet tak a tak, sa to vážne rozoberalo x-krat. tak vás velmi pekne prosim, nezakladajte už dalšie taketo podobne temy, pozrite si to v predchadzajucich temach, ktorych je xxx a tam najdete všetko možne od A po Z....za pochopenie dakujem :-)))

dfggtu

Sanca na tehotnost tam urcite je ..na tvojom mieste by som si spravila tehotensky test..=))Nikeotre temy tu naozaj nemaju ani hlavu ani patu...!polovica deti co tu pise si mysli ze sa da otehotniet tak lahko..a este ktomu bez styku =)dobre sa natom zabavama ..bavte sa aj vy....

finch

bezpochyby si tehotny. Behaj si spravit vyplach zaludka kym este nie je neskoro. Mozno sa to nejako da zvratit reverznou osmozou.