Plostica postelna

rudolfmarci

lukas. kolko stoji ta falosna reklama ktoru tu robis panovy grmanovy a aj po inych strankach ?

nicenieplostic.sk JE PODVOD.
je to ta ista firma co asana ddd. odflakne robotu, zhrabne peniaze a viac nezdviha telefon. to je pan stefan grman z obce Branč a jeho podnikanie.

201

Prosím Vás neviete o neakej kvalitnej firme v Nitrianskom kraji ktorá odstráni plošticu posteľnú z rodinného domu ? Ďakujem

guila

Súhlasím s MEKI,

je treba si to dať firme, ozaj odbornej, ktorá sa vyzná v tejto téme,ktorá Vám povie aj informácie ohľadne záruky, pretože mám skúsenosť s takými ktorý prídu vypýtajú 100€ potom 80€ a ploštice stále sú, ďalej vypýtajú 60 či 50 € ale ako spomínam bez konečného úspechu a to pokoja od týchto parazitov.
Niektorý tvrdia že sa to dá na min.2 krát zlikvidovať tak odporúčam teda firmu ktorá sa Vám zaručí !
veľa štastia

meki

Ahojte.Chcela by som ukludnit vsetkych ktori maju problem s tymito nechutnymi parazitmi. Prednedavnom som si aj ja priniesla domov plostice v kufri. Po cca. 1-2 tyzdnoch sa mi zacali objavovat zhluky stipancov na pokozke. Vygooglila som teda ze o co ide.Samozrejme ziadnu plosticu som nevidela, ale ignorovat sa to nedalo lebo svrbelo to neskutocne...nevedela som spavat s vedomim ze nieco po mne v noci lezie.(ak sa mi aj podarilo zaspat, tak jedine od hlavy po paty naobliekana, ale s nocnymi morami o plosticiach) Avsak nikto z rodiny (sme traja) nemal ani jedinu vyrazku. Po precitani vsetkych moznych diskusnych for som sa citila hrozne. Ruky som sa hanbila kdekolvek ukazat lebo vyzerali jak po invanzii krvilacnymi komarmi :( Dala som vsak na radu skusenejsich ludi ktori pisali ze neodbornym pristupom sa tychto hnusob zbavit neda...tak som teda zavolala som desinsektora. Prvy krat si vypytal 100eur druhykrat 50....Prvy postrek bol trosku dokladnejsi...druhy viac-menej na uistenie. Kedze som konala skoro ihned ako sa mi objavili vyrazky a teda aj postrek bol vykonany kratko na to... nestihli sa az tak tie hnusoby rozmnozit. a preto sme sa ich (dufam)nadobro zbavili. Aj ked sa niektorym bude zdat 150+/- eur vela, verte ze to nie je az taka hrozna suma ako to co by ste za to zaplatili psychikou. Postrek sa opakuje po 2-3tyzdnoch, je neskodny pre ludi, avsak upratovat sa nemozu postriekane miesta pocas tej doby posobenia postreku (inak su peniaze vyhodene do vzduchu). Dolezite je nevyhadzovat postel madrace skrine NIC!!! na ulicu , ani na balkon, lebo sa takymto sposobom plostice dostanu aj do inych bytov. Dnesne postreky Vam odstrania plostice aj z madracov aj zo skrin proste od vsade. Dufam som dodala trosku nadeje tym ktori uz nevedia ako dalej. Drzte sa :)

cryptoprocta

Súhlasím s Kristianom, bola som na tej stranke, protect som si objednala, odporučam,ale ta krieda na mravce má tiež svoju silu.

0vecka

My sme sa vratili v pondelok z afriky a mam pocit ze nieco podobne sme si doniesly zo sebou. Najprv som si myslel ze to bol komar ale tri noci po sebe stipance ako od komara, ibaze komar nikde. Akurat ma trosku udivuje ze tie stipance niesu na jednom mieste ale vylozene ako tie komarie ze su roztrusene a len na rukach a na nohach teda presne tie casti tela ktore niesu pod perinou v noci. Takisto ani nevyzeraju ako tie fotky. Su ovela mensie tak 3-4mm v priemere.

Mozu to byt tie plostice alebo ide fakt o nejakeho zatulaneho komara?