Plostica postelna

Maroš123

Zdravím všetkých v tomto fóre.
Ploštice sa svojpomocne vyhubiť nedajú.
Zaoberám sa týmto problémom niekoľko rokov,
Neposobí na nich žiadny prípravok na svete, iba mix troch prípravkov v správnom pomere. Tieto prípravk sú len na profi použitie.
Dezinsekčné zásahy proti plošticiam vykonávame pravidelne na celom Slovensku. Je s nimi obrovský problém, ale už po prvom zásahu máme úspešnosť na cca 70-80 percent. Častokrát aj 100% pokiaľ nie sú ešte veľmi rozmnožené.
V pripade Vašich probémov mi kľudne zavolajte na 0905904626, ale napíšte email.

SUKO1983

AHOJ TE POMOZTE MI MAM BITE PLOSTICE V BITE CO MAM ROBIT BUTE TAKE DOBRI PORATE MI CAKAM ABI MI DAKTO PORADIL DOBRI LUDIA PORATE MI COMAM STIM ROBIT

mate59

jajka - díky,nevedel som si spomenút na správny výraz a nechcel som napísať ...vykynožiť tie malé kurvy v celom dome...

mate59

ploštice sa podomácky vyhubiť nedajú, zákrok musí previest firma, majú špeciálne postreky, tzv. vyplynovanie, zákrok s po 2 týždnoch zopakuje, lebo vajíčka sa nedajú zničit.po 5 týždňoch posledná kontrola.Deratizovat sa musí celý dom,ak sa spraví len jedna izba, po pár dnoch ploštice prelezú.

MYDLINKA

Ahojte ....ja som sa prestshovala s mojim priatelom na taku ubytovnu lebo na ine sme zatial nemali financne prostriedky.Postupom casu sme si vsimli ze su tu plostice je to moc zakerny a hnusny hmyz,zatial nam nic nepomohlo a majitelka bytu s tym ani nic nehodla robit neda sa toho striast ....tak uz fakt nevieme co mame robit jedine sa prestahovat ....a mam taky jeden problem este jeden teda ak ma niekto z vas s tym skusenosti ci by mi mohol pomoct?matka mi chce tiezo vianoce kupit bytoveho zajacika myslite ze mi moze skapat kvoli tym plosticiam?dakujem moc za odpoved a tu je aj moj email CapoeiraEm@azet.sk

MYDLINKA

Ahojte ....ja som sa prestshovala s mojim priatelom na taku ubytovnu lebo na ine sme zatial nemali financne prostriedky.Postupom casu sme si vsimli ze su tu plostice je to moc zakerny a hnusny hmyz,zatial nam nic nepomohlo a majitelka bytu s tym ani nic nehodla robit neda sa toho striast ....tak uz fakt nevieme co mame robit jedine sa prestahovat ....a mam taky jeden problem este jeden teda ak ma niekto z vas s tym skusenosti ci by mi mohol pomoct?matka mi chce tiezo vianoce kupit bytoveho zajacika myslite ze mi moze skapat kvoli tym plosticiam?dakujem moc za odpoved a tu je aj moj email CapoeiraEm@azet.sk

bludar34

ahojte potreboval bych vedet proc mne tak svedi telo asi mne stipla blostice kdyz sem b yl u kamarada na nasteve je to mozny co? bydlim v uk uz nejakou dobu a stoho ze by to mohla byt blostice se my zveda zaludek ale asi to tak bude prosim pomoste mi se stoho zbavit kazdy tady rika ze se to da vyhubyt kridou ale jakou tou co deti ve skole pisi poradte mi dekuji moc moc

melania1

mohol by mi prosím niekto poradiť a povedať ako vyzerajú tie kukly ploštíc? a ich larvy? lebo niečo nás v noci štípe, všetko nasvedčuje, že sú to ploštice ale ešte sme ani jednu jedinú nenašli a už sme prehľadali všetko viackrát akurát sme našli suché priesvitné schránky ale z množstvom nôh a nejakú larvu, ktorá je chlpatá a na jednom konci čierna a druhom hnedá a v strede biela...som z toho už zničená :-(

mikelangelo

Tak Vám teda napíšem. Pozhánal som si prácu. No nevedel som že aj mne sa toto môže stať. Praca bola strážiť v ciganskom dome a zamedziť tak rozbíjaniu zariadenia a rušeniu nočného kľudu. V živote by ma nenapadlo lebo som sa s tým nestretol! Ale už aj Ja mám doma PLOŠTICE. Doniesol som si ich odtiaľ buď vo svetri alebo vo vaku, no to už je teraz jedno.
Keďže som všetko prádlo vypral a presunul do inej časti bytu, a tú izbu kde som spal som vystriekal za 10.€ postrekmi proti plošticiam a asi 2 litre sava 1 fixinela a 2 litre octu aj tak to nepomohlo. Lebo keď sa pohybujete po byte tak tie vajíčka si roznašate kompletne všade do každej časti bytu. A este som sa dočítal že to nestačí iba vyprať ale doslova vyvarit prádlo nakoľko vajíčka obyčajné pranie pri 60st.C vedia PREŽIŤ!
Tak je tu vôbec niekto kompetentný sa na toto vyjadriť ? Nežijeme predsa v 18 storočí. Musí existovať nejaké skurvené riešenie alebo nejaký prípravok s účinnou látkou ktorá toto vyhubí !!!
Rád by som sa dočítal o ňom.
Je 03:00 hodin ráno a ja som našiel prave jednu plošticu veľkú a phybovala sa skoro ako mravec. Vedia dochádzať za vami v noci aj z inej izby nacicať sa a potom znova sa zašiť niekde do skrine či lišty alebo škáry. Som neskutočne najebaný!!! Pardon za výraz. Keď to poviem priateľke na betón sa zomnou rozíjde. Veď ktorá žena by chcela HUMUSÁKA ?!