Necham si to dietatko

Príspevok v téme: Necham si to dietatko
maminka

zdravim vsetkych.o par mesiacov sa mi ma narodit dietatko. bolo planovane, tesili sme sa. vsade tu vsak citam o potratoch a temy isla by som na potrat len ak by bolo postihnute... a to je moj pripad. pred mesiacom mi zistili, ze dietatko, ktore cakame, bude mat downow syndrom. bola to hrozna rana, sok.no svoje babo nadovsetko lubim a nedokazem sa ho vzdat. rastie vo mne, citim ho a uvedomujem si aka tazka uloha nas caka.moj partner ani len neuvazoval,aby sme ho dali do ustavu alebo ukoncili moje tehotenstvo. vravi, ze je to nase babo a ze to tak malo byt.spolu to dokazeme.chcem sa obratit na ostatne mamicky, ktore maju podobne deti ako ja, aby mi napisali svoje skusenosti a proste vsetko, ako to zvladaju, dakujem.

nmkl

ahojky....ja amm maleho bratranca, teda uz ma 8 rokov a ma dawnov syndrom.... bol oprvym dietatom, po nom mala este teta dve deti, vsetky tri stihla do troch rokov.... nema to lahke, ale je rada, ze ich ma tri...dva mladsi su zdravi, s tym anjstarsim to ma tazke, ale velmi jej pomaha, ze ma tych mladsich, ktori uz vedia, ze " nas bracek ma choru hlavicku,tak mu budeme pomahat". hraju sa s nim a venuju sa mu aj oni... aj teta to zvlada a napriek jeho choprobe ho ma nadovsetko rada a nevie si predstavit, zeby ho mala dat prec....ja teraz planujem rodinku v blizkej buducnosti...uvedomujem si, ze by som to asi nezvladla tak dobre ako ona...ale keby, tak urcite ho tiez prec nedam :-)

helenaxxx

dakujem velmi pekne uz som to nasla a citala som to....az sa mi slzy tlacili do oci......preco je nas ozud taky kruty....velmi som im drzala palce....

helenaxxx

ahojte dievcata mozete mi poradit kde presne najdem ten prispevok o malickom babatku ktora cakala maminka??? je mi to strasne luto co sa stalo a chcela by som si to precitat dakujem

pre sobotuu

sobota pozri si dnesny prispevok myslim ze sa vola chcem vam oznamit alebo tak nejak,maminke to babatko nakoniec zomrelo.

dvojbotka

maminka ste skveli a velmi velmi vam drzim palce...takymto ludom by sa mali rodit deti,takym ktory po nich tuzia a maju ich radi nech su akekolvek a nie takym co idu bez vahania na potrat alebo im hnusne ublizuju.Nech sa vam trom dari :)

razítko

Moj syn Marcus ma 4 roky a ma downow syndrom .Vie to co aj ine deti,len sa to naucil vsetko neskor.Manzel s nim chodi plavat a ja na kurz korculovania.Korculovat sa sice nenaucil ale snazi sa.A vcera ma prekvapil ked som sa isla pozriet za nimi na plavaran a plaval ostosest ako maly delfinik.Rozplakala som sa (nevidel ma ) od stastia.Sme radi ze ho mame je to nase jedine a najmilovanejsie dieta na svete.