mam problem((

Príspevok v téme: mam problem((
chichota

Mam problem vsetkeho sa bojim a neviem si poradit strasny strach prezivam vo vnutry tela...vsetko sa vo mne zacne triast zaludok a potom take zvuky vydava mi a veelmi zle travenia krce v bruchu plynatost az prehnana ja chcem poradit prosiiiim mam 21 rokov s toho vsetkeho ani vztah si neviem vytvorit lebo sa hanbim lebo tie zvuky su hlasne ((((

poliewoocka

Multivitaminy na posilnenie,zacni sportovat,pri sporte zmenis myslienky a do tela sa ti budu uvolnovat endorfiny.Pomaha aj joga,zlepsi ti rytmus dychu.Skus malovat,odbura to vnutornu negativnu energiu.

RNG

Mnohym pomoze obcasne branie extra vitaminov, ako napr zmes Stress-B.
Tiez z prirodnych na zvysenie hladiny serotoninu(neurotransmitera zodpovedneho za klud, dobry spanok a "odstresovanie)je ucinny lubovnik bodkovany(st John's Wort), davkovanie 1-3 gramy denne(viac daviek, nie naraz, standardizovany na 0.3% aktivnej latky hypericinu), alebo polotovar na serotonim, L-triptophan(500 mg) alebo este lepsi 5-HTP(50 mg).
Tiez doplnenie niektorych elektrolytov=mineraly pomaha, hlavne vapnik(calcium) a horcik(magnezium)

chichota

Hmmm dakujem za rady dufam ze mi to pomoze a tu detoxikaciu ako sa robi co mam uzivat alebo tak prosim ak mozete mi poradit????

agina

To je skor psychickeho povodu, myslim si,ze by ti moc detoxikacia nepomohla. Skor skus nejake joginske cvicenia na dychanie a upokojenie, to by ti mohlo pomoct. Alôebo aj akupunktura.

pentium

nemas nieco s travenim???mal by si vyskusat detoxikaciu tela,aj ked nemas velmi zamorene,no detoxikacia prospeje kazdemu:-))

kolarowa

aj ja mavam presne taketo iste pocity ako opisujes, vtedy ked som v strese, napr. pred skuskou, ked mam ist k lekarovi a tak..
nic prijemne, poznam to!
skus sa vtedy poriadne nadychnut a zhlboka vydychnut a upokoj sa...
neviem cim inym ti poradit...