Hambim sa zan :(

lenulka

Aj môj partner má tento problém so smerovaním penisu pri erekcii a môžem povedať, že mi to velmi vyhovuje. Je to vzácnosť, nie hanba.

prasiak

je jedno ci ma 15, zaoberat sa tym bude aj ked bude mat18, tak naco rozoberat kolko ma rokov. To ze mas krivy neni velky problem, niesi sam, pozri na dakej stranke penisy a uvidis naozaj rozne, niekto by si napriklad nastal do xichtu, no nenavadzam ta na p-stranky, pri sexe ti to nebude vobec vadit ani partnerke, aj ja som sa toho bal a uz som ich mal niekolko, myslim ze zeny su natom podobne zaoberaju sa tym ze co im povies ked ich uvidis vyzlecene, maloktora je dokonala, jedna ma hrube stehna, celulitidu, male kozy, ovisnute a tak.
Ani ty by si nic nepovedal kocke keby mala privelke pysky ohanbia a pritom ona si moze myslet - ach co len povie ked mi ju uvidi

D_nika

omg, danuska, sak som si ocividne len hodila sakrasticku poznamku... vazne, este ze si mi povedala, ako vyzera nahy chlap, lebo by som ani nevedela... a ked uz o tom zakriveni, neviem, ci by som si to uvedomila, ze "boze, ty ho mas krivy dodola, ked ti stoji"...

danuska123

D_nika pri nestoporenom stave neni nic zakrivene:)hej skola skola ale tak zakrivenie je prejavene len pri prekrveni.najprv si ty asi nieco nastuduj a az potom pis no.staci vidiet naheho chlapa v kludnom stave a v stoporenom :) nic v zlom.smutny chlapcek inac je to normalne viem ako to vyzera a nemaj strach parnerka sa od rokoze mozno aj pocika ked pojdes do nej zo zadu a presne jej budes sa obtierat o bod G.cize ziadne mindraky si nerob nemas z coho baba to nevadi podla mna.Ale fakt vek 15 je malo na taketo uvazovanie ! su oovela horsie veci :)asi tak...

D_nika

ja nechcem byt moc sakrasticka... ale ako moze byt penis zakriveny smerom nadol? ako ked si ho podvihnes, nie je uz rovny? :D :D :D boze, toto su mi za problemy... deti deti... preco sa nevenujete skole radsej :D ale dobre som sa tu zabavila nO :D

bobak

No návšteva urológa by nezaškodila, lebo to môže byť krátkou uzdičkou, ktorá môže brániť vzpriameniu sa. Zaleží na tom či pri erekcii nepociťuješ nejaký tlak alebo bolesť.

stasticko

cav chlapcek,
myslim si ze tento tvoj ,,problem,, nie je problem.Na takychto veciach v zivote vobec nezalezi.(viem ze ti tymto nepomozem.) ved mas iba 15 rokov a mali by ta trapit ine veci -napr. skola, ta jedina ma v tvojom veku skutocne zmysel.
A ze sa hanbis? nechapem preco, vies o tom iba ty sam a ak by aj niekto v buducnosti mal tu cest , bude to niekto kto ta bude milovat a v tom pripade mas po probleme.
o par rokov zistis ze taketo uvahy su stratou casu a ze ine veci su dolezite, ver mi!!!
vela stastia!