AKO SPRAVIT VELKU CHUT ZENE NA SEXXX ??????????????????

kamilka

chalani no ja mám tiež taký problém,len u nás je to opačne,tiež som asi niekedy otravná ale vyčkávanie mi ide na nervy

bobak

to quaresma: ja si myslím, že žena má byť dobývaná ako pevnosť a nie čakať kým otvorí brány sama. Potom si najde iného dobývatela a ty sa načakáš. :-o

quaresma

No ja mam na to taky nazor..Tiez som maval stale chut na sex a moja priatelka pomenej..a sme sa o tom aj rozpravali.Ju odpudzovalo,ze som stale o tom hovoril a daval jej na javo stale ze ju chcem,a povedala nehovor o tom,lebo ty ma velmi,velmi pritahujes a si strasne sexi chlap,len mi vadi ze o om stale roypravas,ale nechaj tomu volny priebeh a ja pridem za tebou sama..toto mi povedala....a funguje to.a je to super.......Az neskor na to som pochopil,a ani som sa jej necudoval,ze nemala na to chut,lebo jej moja dotieravost liezla na nervy

finch

a co tak sa jej spytat. otazka : "Preco nemas chut na sex?" odpoved: "Lebo nemam zo sexu nic?" otazka: " Ako ti mozem sex sprijemnit?" odpoved: " Predlzis predohru!"

finch

hej v tomto musim zo zolom suhlasit. zas nemusis byt uplny primitiv, ale ked jej vsetko budes robit po voli tak bude z teba len babka na hranie divadla a ona bude reziser.

zolo

futbal nepozeram[ani ine sporty], pozorny som stale, ale u partnerky to nezabera... suci, ty mas typicky, debilny babsky nazor na vec. mohol by sa ozvat aj nejaky chlap, ci ta sucina rada pomaha... ale takto to zacina... bud pozorny, nepozeraj sporty, nestretavaj sa s tymi kamaratmi, chod vysypat smeti, umy riady, navar obed... aaaach, nenavidim tieto debilne babske nazory... asi moc citas cosmopolitan, evu a podobne babske kraviny

suci

spravat s k nej nezne a pozorne a nie napr pozerat futbal s pivom v ruke a potom od nej vyzadovat nech je cela bez seba a chce to tiez...ak sa nam budete venovat vzdy nie len ked to na vas pride tak my sa vam odvdacime:D