Otázky na RNG

RNG

mamado, ta trosticka sojoveho oleja ti nemoze uskodit.
Uskodi napr babatku, ked mu davaju ciste sojovu formulu alebo ludom co jedia soju kazdodenne vo vyssich mnozstvach, casto maskovanu v masovych vyrobkoch. Takze skor davaj pozor na parky, salamy atd

josephine12

rng, prosim ta, vies mi este poradit pri stitnej zlaze a jej autoimunnej chorobe-zvysenej, beriem eurhyrox a chcela by som uzivat ten jod, ci to je pri tomto lieku mozne kombinovat, lebo som nenasla jednoznacnu odpoved,skor negativnu. dakujem

ritta12

Zdravim ta RNG, idem k tebe po radu ohladne Imunoglukanu ci je lepsie-vhodnejsie pouzivat dlhodobo na podporu imunity extrakt z hlivy ustricovej alebo kvasinky saccharomyses pre dieta, citala som ze extrakt z hub-hlivy ma vyssi imunomodulacny ucinok a su ucinnejsie ako tie kvasinkove extrakty a z hub staci mensia davka ako z kvasiniek a ze este z tych hub su neni ziadne neziaduce ucinky, neviem ci bolo myslene ze z tych kvasinie sa moze nieco stat... Dakujem za vysvetlenie

perla1

Ahoj Rng, dnes som bola na kontrole u imunologa a pytala som sa ho na KOLOSTRUM kedze potrebujem ja aj moje dieta dvihnut imunitu kvoli castej chorobnosti. A on mi ho neodporucil ze vraj nedviha Imunoglobuliny u cloveka ani u dietata a nevie ho clovek vyuzit to je vstrebat imunoglobuliny z creva ze nemame na to prenosny system. On odporuca aj doplnky ako Betaglukan,Preventan, Enzymy len nie to Kolostrum a zas ty to odporucas tak ako to potom je s tym vstrebavanim. Dakujem za odpoved

mamado

RNG, urobila som si krém podľa tvojich rád a som veľmi spokojná. Ďakujem moc.

Prosím Ťa, chcem si ešte objednať vitamín E aj na vnútorné použitie, nakoľko som ho celý dala do krému, len skoro každý obsahuje sóju.
Chcem sa spýtať, či je to pravda, že GMO sója je zdraviu škodlivá?

Prosím Ťa poraď mi, ktorý vitamín E je najlepší.

Ďakujem moc.

RNG

eleven, ulcerativnu kolitidu treba vyliecit, lebo inac cez poskodene creva nedostavas dost roznych zivin na rozne procesy v tele, vcitane zivin na vlasy a nechty, pripadne aj kozu. nehovoriac na vnutorne ustroje, ktore navonok nevidis.
Ul;cerativna kolitida je vysledok zleho traviaceho procesu, kde pre nedostatok kyselin a enzymov sa dostanu do criev rozne mikroby, co ich postupne napadnu a zacnu rozlkladat.
Takze doplnky kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik su jedina cesta k ozdraveniu criev a zlepseniu travenia a absorbcie zivin z potravin. Pomoze ti tam pravdepodobne aj hojive aloe vera a mozno aj nejake adaptogeny.
Docasne mozes brat aj rozne antimikropbialne ako napr pit roztok citricidalu, co vyhubi rozne skodlive mikroby v crevach

RNG

Josephine, az budes brat viac tych doplnkov, napis, ako sa citis. Na opuchy ale pomaha telo cistit enzymaticky a brat protizapalove, ako curcumin, boswelin

eleven

Pozdravujem RNG, chcela som sa spytat ci mas nejake skusenosti s "Topical Immunotherapy" nasla som to ako celkom uspesnu liecbu alopecie. Pred necelymi piatimi rokmi som stratila vsetky vlasy a ochlpenie, pravdepodobne kvoli ulcerative colitis, ale to mam uz viac ako tri roky v uplnom klude, bez bolesti a krvacania a tiez neberiem ziadne lieky, len vitaminy a doplnky. Raz mi vlasy zacali opat rast pre troma rokmi, ked mi lekar na chvilu nasadil kortikoidy, ale za kratko mi ich stopol a vlasy mi opat vypadali. Dakujem

josephine12

Ďakujem za rady, trpezlivosť, za konkrétne produkty, ja som hladala stále niekoho s kým by som mohla moje zdravotné problémy konzultovať, ale ved ty si poradca v tomto, stačí len zájsť na Tvoju stránku, kde som všetko našla:), z iherb je všetko objednané, už len počkám na zásielku, a potom dám vedieť výsledok. Tie bylinné extrakty zaberajú, možno menej , ako by som potrebovala, ale cítim sa po nich lepšie aj psychicky, opuchy nie sú také viditeľné , tlak zatiaľ vysoký, ale stále dúfam,že sa to spraví.

RNG

Josephine, vseobecne odporucam kazdemu si doplnat to, coho podla novsich vedomosti a praxe niektorych lekarov nedostavame dost z potravin
jod, selen zinok, vitaminy C, E. D-3 K-2 mikrovlakniny a probiotika