Otázky na RNG

Michaelka1605

Takže ten Citricidal som si práve objednala, ale ten Berberine vidím rôzne druhy, neviem podľa čoho si to mám vybrať.. A tieto dva prípravky mám vlastne užívať súčasne? Alebo buď jedno alebo druhé? A tie probiotiká si mám tiež kúpiť, alebo stačí, keď budem jesť napríklad pravidelne kvalitnú bryndzu alebo jogurty? (mimochodom mám pocit, že tá bryndza mi dala do poriadku celý tráviaci systém po dobratí antibiotík, ale možno si to len namýšľam). A tie mikrovlákniny sú tiež v strave? Stačí, keď budem jesť veľa ovocia a zeleniny? A obmedzím sladkosti, bielu múku a tak? Okrem toho budem užívať zelený jačmeň a chlorellu, objednám si ešte to EASY IRON.. je ešte niečo, čo by som mala začať užívať? :) ĎAKUJEM!!!!

RNG

Opakujem znova, ked mas osidlene creva na vyse 90% uzitocnymi probiotikami, tie ti vytvoria pre telo hromnasy zivin , vitaminov a hlavne az 70% obrannycy latok pre telo, bez nich mas imunitu len 30% maximalnej moznej, naviac zle mikroby v crevach ti vyrabaju hromady skodlivych latok,co ti poskodzuju creva a zamoruju cele telo, niektore su aj karcinogeny, a samozrejme vsetky ti znizuju este dalej imunitu.

RNG

Michaelka, pravy citricidal mozes dostat napr z Hoogle, ak ho este maju, alebo Biozdravie.skMusi hovorit, ze obsahuje quaternialne zluceniny.
Berberine ma napr iherb.com alebo Swansonvitamins.com
Ale hlavne je nahradit skodlive mikroby v crevach uzitocnymi, tj nasadzat si kvalitne probiotika a brat mikrovlakniny na ich rozmnozenie. Pripadne doplnit kyseliny a enzymy na zlepsene travenie a posilnenie zaludocnej kyselinovej bariery, nech sa ti nedostavaju zo surovych potravin do criev neustale rozne mikroby, vcitane aj skodlivych.

Michaelka1605

Ďalšie podanie a návšteva lekára je až o 2 mesiace, tak dovtedy môžem nad tým premýšľať :) S črevom nemám momentálne žiadne problémy už niekoľko rokov, teraz by som urgentnejšie potrebovala vyriešiť ten problém s nedostatkom železa a so streptokokmi a stafilokokmi a e coli, potrebujem sa ich čo najskôr zbaviť, keďže moja imunita je na bode mrazu a telo si s tým samo neporadí.. Dozvedala som sa o Vás len nedávno, preto trochu nie som v obraze, ale čítala som, že ste mali nejaký obchod v Lučenci? To už nie je aktuálne? Vedeli by ste mi prosím poradiť nejaký konkrétny prípravok s tým citricidalom? Odkiaľ by som si to mohla objednať? A tiež to Berberine? Nikdy som o takých veciach ani nepočula. Ďakujem!

RNG

Chapem je to velke rozhodnutie a problem, ale keby sa dalo na liecenie, co ti radi lekar spolahnut a vyliecilo by ta to, tak moji lekari nenavrhovali ini pristup.
Nediv sa, ze ta lekar odhovara, on robi len to, co ho v skole naucili a ziadny iny pristup nepozna, lebo nestuduje prace alternativnych lekarov, tj tych lekarov, co sa dali na inu cestu liecenia a monopolna medicina ich umlcuje, kde sa len da.
Nuz ja za poslednych 20 rokov som mal moznost sa presvecit na vlastnej kozi aj na mojej rodine a priateloch, Ze tie alternativne metody su lepsie a drzim sa ich.

Michaelka1605

Na jednej strane cítim potrebu vziať to do vlastných rúk, ukončiť tú biologickú liečbu a vybudovať si imunitu, ale na druhej strane mám z toho veľké obavy, pretože poisťovňa mi to už pravdepodobne nikdy viac neschváli a neviem, čo si potom sama počnem, ak sa mi stav rapídne zhorší, ako to bolo pred začatím tejto liečby.. Včera som to lekárovi naznačila a povedal mi, že by to mohlo byť najhoršie rozhodnutie v mojom živote.. Som z tejto situácie naozaj zúfala :( Ale aj tak Vám veľmi pekne ďakujem za Váš názor a rady..

RNG

Miska, ked si precitas, co vsetko tie tvoje chemicke lieky sposobuju, tak pochopis, pre co ich zasadne neodporucam.
A lekari naozaj neadresuju dovod na ulceroznu kolitidu, co je zla/skodliva crevna mikroflora, ked mas plno skodlivych mikrobov , vyrabajucich toziny a napadajucich crevne steny a nedostatok probiotik.
Cele to zacina obvykle s nedostatkom kyselin kde sa do criev prebojuju zive skodlive mikroby a ludia ich zlou stravou dalej podporuju. Takze radim brat doplnok kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik a nie chemikalie.
Citricidal co selektivne nici rozne zle mikroby a neposkodi probiotika, ked brany po malickych glgoch cely den. Tak isto je tam dobre brat Berberine, 2 x 1 gram, co tiez nici skodlive mikroby ale nie uzitocne probiotika. Na hojenie pomaha DGL a aloe vera.
Oreganovy olej je dobry proti lesniam a candide, co su tiez jedni zo skodlivych mikrobov, kde najma candida poskodzuje crevne steny a tak sa tam mozu usadit aj ine nakazy, ako stafylokoky a streptokoky, co vytvaraju vredy/ulcer

O kombinaciach chemickych skodlivych liekoch a prirodnymi probiotikami nema zmysel vobec spekulovat.

Michaelka1605

Ďakujem veľmi pekne za ochotu, ale aj tak mi nič neprišlo :( Nerozumiem tomu, tu je ešte môj ďalší mail, ak by sa Vám to chcelo teda ešte raz preposlať :) miskaaksim@azet.sk.. Ak by mi aj tak nič neprišlo, tak sa Vás ešte chcem nejaké veci opýtať aj tu, ak môžem.

1. zatiaľ som stále teda na tej biologickej liečbe pre ulceróznu kolitídu, akurát včera som bola na podaní a mám dosť nízke železo: Fe: 5,4 umol/l a pokiaľ viem, malo by byť minimálne 10.. Môžem si objednať tie doplnky EASY IRON? Sú vhodné pri tejto liečbe? Okrem toho užívam aj Pentasu..

2. Robili mi výter z mandlí a diagnóza je nasledovná (odpisujem presne z lekárskej správy):
TzK - Staf. aureus, Strep.beta haemol., H.infl., E-coli haemol... Dostala som na to antibiotiká Zinnat 500 2 balenia, ale myslím si, že mi to nezabralo a tie mrchy mám ešte stále v krku, ak nie aj niekde inde.. Po tých antibiotikách som mala začať užívať Luivac (Imunoterapeutikum), no zatiaľ to neužívam, pretože môjmu gastroenterológovi sa to nepozdávalo, tak neviem, čo robiť.. Môžem si objednať ten doplnok GSE? A aj oregánový olej? Je to vhodné pri mojej liečbe?

3. približne 2 mesiace užívam zelený jačmeň, chlorellu a sem tam Camu camu - všetko značka Green Power.. Na toto sa tiež chcem opýtať, či je to vhodné v mojej situácii..

Nepobije sa to všetko navzájom?

Za odpoveď vopred veľmi pekne ďakujem!!!!