Otázky na RNG

ritta12

Ahoj Rng, prosim ta z coho je vyrobeny enzym Pankreatin?
A pri vnutrobunecnych infekciach stale pouzivas pri liecne extrakt z olivovych listov alebo tam uz odporucas ine silnejsie.
Ide mi o to ci si mam stale doma drzat zasoby z olivovych listov alebo mi na tie skolkarske nakazy postaci mat v zasobe Oregano a Citricidal, ci tieto dvoje prostriedky nepokryju aj infekcie co zahuby olivovy list s oleuropeinom. Dakujem

RNG

Numbius, robis to dobre, len candex rozklada celulozy a hemicelulozy, tj nesmies ho davat blizko mikrovlaknin alebo zelenin, ktore obsahuju celulozu.

RNG

Dendo, vyse 80% mykoz a caqndid je v hrubom creve, kde vytlacaju supera, probiotika. ked to tam vyhubis, tak to velmi pravdepodobne zmizne aj inde. Pozri cez Google.sk pod mojim nickom na temu candida

numbius

zdravim vas RNG, chcem sa vas opytat ci postupujem pri proti candidovej diete spravne,...
- rano sa naranajkujem potom uzivam 2kapsule oreg. olej, 2kapsule candexu, + lyzicu kokosaku
-obed 2kapsule oreg. olej, + lyzica kokosak
-poobede/vecer jedna lyzica vlaknina psyillium, opat 2kapsule oreg. olej, 2kapsule candex a kokosak jedna lyzica
-pred spanim zjem jablko a potom si dam probiotikum

- uzivam to spravne ? mozem spolu naraz uzivat candex a oreg. olej, popr. kedy uzivat psyllium aby bola vlaknina co najucinnejsia ?
dakujem za odpoved

Dendo111

Rng, mykóza ktorá sa prejavuje na pohlavných orgánoch. Vracia sa stále znova a znova poslednú dobu a preto mám pocit, že ju treba asi vyliečiť vnútorne.

RNG

Minka, si OK, kokosak sa absorbuje do tela a mala cast cukru spolu s nim a na kozi zostane cukrova "chrasta". Dufam, ze pouzivas velmi jemny praskovy cukor, ten sa lepsie rozmiesava v kokosaku na tekutejsiu pastu(nad 26 stupnov celzia, pod 26 uz tuhne ale na tele sa rozpusti spat.)
Obnovuj to kazdych 24 hodin.

ninka24

Dobry den,
mojej 6-rocnej dcere na infekciu na kozi ste poradil zmes (kokos+cukor+citritidal). Neviem, ci som to spravne pripravila, ale na kozi zostava sypky cukor (akoby sa v kokosovom oleji nerozpustil).....ma to tak byt, ci robim niekde chybu?
A este sa chcem opytat ako casto to mam aplikovat?

Dakujem.

RNG

Dendo, mykozy kde? V traviacom trakte xsi teba nasadit a podporovat mikrovlakninami probiotika,. co vyrobia hromady protilatok proti mykozam.
Povrchovo by som pouzil krem s 2 az 5% oreganoveho oleja.

RNG

Aby som nezabudol, ked objednas zo Swansonvitamins modified citrus pectines,aj berberine, objednaj si aj aloe vera powder a davaj denne pol lyzicky do vody, spolu s modified citrus pectines, lebo aloe je velmi hojive aj na oblicky, aj celkove zvysuje imunitu, ked ho beries dlhsie.