Otázky na RNG

RNG

Josepine, ked mas pravdepodobne od liekov poskodene oblicky, brat viac liekov je nerozumne.. Mozno tvoj zvyseny tlak potrebuje len trochu vitaminov B, napr stress B plus C, a samozrejme dobry spanok, pozri cez google.sk pod mojim nickom na temy stres a spanok.
Nie som sio isty, cio nemas nejaky mikrob v oblickach, takze by som skusil brat prevencne aj berberine(2 x 1 gram) a monolaurin(2 x 5 gramov), pripadne kratkodobo aj vysoke davky colostra(15 gramov denne)
Zialbohu lekari nepoznaju vsetky infekcie, co sa mozu v oblickach udrzovat a nemaju ani presne testy na ne. Takze :istota je gulomet" zautoc na rozne mozne uvedenymi doplnkami, ked tam nemas infekciu tak si akurat stratila mozno 100 euro,ale ked ju tam mas, tak ti znici oblicky kompletne
A nezabudaj na mikrovlakniny a probiotika, to odporucam brat kazdemu cely zivot z hromady dovodov. Najma modified citrus pectines odmoruju cele telo,lebo sa absorbuju do krvi a vylucuju cez oblicky, tj aj tie ucinne odmoruju.

RNG

atra, zialbohu paretin/seroxat je navykova droga tj neda sa vysadit bez trpenia , co moze trvat aj zo 2 tyzdne.
St joh'ns wort ma podobne ucinky, tj SSRI, naviac je aj SNRI, aj na hladiny GABA a dopaminu je priaznivy , tj iste ti pomoze , ale nezarucujem ze nebudes trpiet tie 2 tyzdne vysadenim paretinu.
Osobne neodporucam brat hypericin a hyperforin v inych davkach, nez narazovych , tj 3 kapsule naraz denne, a len v pripade potreby.
Ale skus, mozno ti to pomoze pri prechode potlacit abstaky.

Dendo111

Ahoj RNG, chcel by som sa opýtať či mi nevieš odporučiť nejaký spôsob ako sa zbaviť mykózy nejakým prírodným spôsobom, ďakujem.

josephine12

dakujem RNG, čakala som na Tvoju odpoved, ako na spásu:) balíček je objednaný a k tomu aj nejaké iné veci, skúsim, dúfam, že to zaberie - musí, dnešná noc bola bez spánku a s tlakom 195/125 , nohy už som nevedela kde dať, akoby mi ten cortison podráždil aj nervy, ráno som dostala jedno magnézium, pri ktorom som skoro odpadla, a predpísané 6ks liekov na zníženie tlaku, nechápem tento postup lekára, ide mi zachraňovať obličky, a zvýši mi tak tlak, že musím brať 3x viac liekov jak doteraz , tak ešte raz Ti ďakujem, ja viem, že cez bylinky to je zdlhavá cesta, ale chcem to takto, len neviem, či môžem nabudúce odmietnuť ten cortison, ale som rozhodnutá, že tak spravím po dnešnej noci a dni :)

atra

Ahoj RNG, takže dnes som obdržala produkt St.John´s Wort.Chcela som sa ťa opýtať, či teda namiesto 10mg Paretínu, ktoré beriem 1x denne si mám dať 1 kapsulu tohto doplnku. Teda či môžem užívanie ADčka nahradiť týmto?

RNG

Josephine, nemam ani sajnu co ti nici oblicky, ale ked sa to zhorsuje, tak tam tie mikroby alebo parazity este stale su a rozmnozuju sa.
Odporucam teda protiparazitalnu kuru, pozri vo firme JUKL ju maju, tiez brat berberine aj pit roztok citricidalu, pripadne brat aj 2 x 5 gramov monolaurinu a 15 gramov praskoveho colostra.
Viem je to strielanie do tmy, ale odporucam neskodne prostriedky dufajuc ze jeden z nich zaberie na tie mikroby co tam velmi pravdepodobne mas.

josephine12

dobrý deň , tak sa ozývam skoro po dvoch mesiacoch a prosím zase o radu.
Mám kreatinín už 370, čajík z chanca piedra pijem,lecitín užívam, ale zase sa zhoršili hodnoty kreatinínu, tak mi dnes bez upozornenia dal do infúzie hydrokortizon, bolo mi zle, tak, že som sa skoro dovracala,tlak na prsiach a v krku, a krvný tlak išiel hore, tak mi dali zase liek na zníženie tlaku:( - paradoxne, šak čo ? na lieky - lieky, prosím RNG vieš mi ešte poradiť čím skúsiť zregenerovať obličky? som proti chémii, a chcem to dosiahnuť nejak prirodzene, nie takto ako lekár,hladala som aj na Tvojej stránke, odkazy, čo si mi napísal, ale moc sa v tom nevyznám, dakujem za skorú odpoved.

RNG

Vlakniny su pri proticandidivej diete nevyhnutne, inac si nemozes rozmnozit probiotika tak, aby vytlacili vsetky ostatne neziaduce mikroby v crevach, vcitane kvasnych(candidy) a plesnovych/hnilobnych

RNG

Numbius, akokolvek.Len musis pit 50 nasobok vody s tym, aby ta to nezapieklo.
Ja si zmes roznych mikrovlaknin davam do mojej vody na pitie, spolu s vitaminom C a inymi, ochutene nesladenymi koncentratami roznych kvalitnych ovoci(cucoriedky, visne,granatove jablko...)a to pijem po cely den

RNG

Romana, ja mam tiez nedostatok kyselin v zaludku a ta 2w0 minut pred zobranim oreganovej kapsule si dam jednu kapsulu Betainu HCl, tj entericke kapsule oreganoveho oleja sa mi nedostanu do nekysleho zaludka. Samozrejme s nimi jem a zaroven si dodam este viac kyselin, lebo ja dnes bez 3 kapsul kyselin nemozem stravit jedlo aj tak. Nie kazdy ma ale taky problem, ale zda sa, ze ty ho tiez mas.