Otázky na RNG

mamado

RNG, veľmi pekne Ti ďakujem za môjho syna.Dnes sme boli na kontrole a výsledky má v poriadku.
Mal problémy s pečeňou, riadila som sa Tvojimi radami a zabralo.
Pán Boh Ťa žehnaj.

numbius

RNG: chapem co tym myslim, ale nedostal som jednoznacnu odpoved, ako co najefektivnejsie potalcit candidu na "priatelskejsiu" uroven... ?
- mam nasadit aj candex ?

RNG

Numbius, ako som povedal, candidu mozes potlacit na prijatelnu uroven, ale nie sa jej kompletne zbavit, lebo aj keby si to dokazal, tak dostanes nove a nove mikroby, ktorymi sme cely zivot obklopeni a jedine co mozes robit je nedat im moznost sa premnozit ale naopak podporit pre nas uzitocne mikroby, ktore zaroven potlacia tie skodlive.

numbius

dakujem za odpoved RNG:
- takze mozem si precistit pecen vyrobkami ktore som spomenul nizsie, ked uz som ich kupil ?sucasne s proti-candidovou dietou...?
- mam v zasobe aleo vera kapsule, oregano oil kapsule, odporucas opat k tomuto este dokupit kokosovy olej, citricidal a odporucas aj candex ? alebo ako sa spravne zbavit candidy, nakolko ani uzivanie pripravkov nic nezarucuje ? prosim ta porad ako spravne eliminovat chyby pri protiplesnovej diete...

RNG

Numbius, candidu a plesne si vlastne vypestujes sam nespravnou dietou. Nie kazdy sa vie ale candid zbavit rovnako rychlo a najma aj tych candid je viacero druhov, a niektore su poriadne "tvrdohlave" a skodlive, ako napr candida albicans, ktora vylucije rozne skodlive az jedovate latky, dokonca aj karcinogenne.
Clovek sa musi proti nim vlastne branit cely zivot, nasadzovat si probiotika, rozmnozovat ich tym ze ich krmi zmesou mikrovlaknin, obmedzovat cukry a vyrobky z bielych muk, aby nekrmil candidy, ktore su vzdy okolo nas a aj v nas.

Nase stravovacie zvyky su zialbohu vseobecne zle a v potrave mame privela bielych muk a jednoduchych cukrov.

RNG

Na biorezonanciu nedavam prilis rady, lebo napriek tomu ze som sa kedysi ako inzinier o to zaujimal( absolvent elektrotechnickej fakulty ), to uz je vyse 40 rokov, co som s tym nemal ziadny priamy kontakt. V USA su tieto metody diagnozy aj liecenia zakazane a dovod na to FDA uviedla, ze su velmi nespolahlive, maju privela falosnych pozitivnych aj negativnych diagnoz.

RNG

Perla, zialbohu ten pan ma pravdu, pri nasom usiili vsetko vyslachtit sme zmenili obsahy roznych zrnim a inych nepriaznivo pre nase telo v snahe zvysit vynosy z poli a odolnost voci roznym hmyzom. Najma psenica je obvinovana z roznych skodlivosti, menej raz, jacmen a najmenej ovos, a Quinoa, asi pre to, ze je najmenej vyslachteny od povodneho prirodneho.

RNG

Rita, roznycy mikrobov je hromada, nielen bakterie a virusy. Su aj plesne, kvasne infekcie, mykoplazmy, l-forny a ine. Extrakt z olivovych listov je stredne silny na virusy, ale na virusy su aj silnejsie, ako napr chaparal, chaga, colostrum, monolaurin a ine.
Ale je skupina infekcii, najma maskovanych a skrytych v bunkach alo mas napr jednu z foriem boreliozy, tiez chlamidie pneumoniae, rozne mykoplazmy a L-formy, ktoree sa minoriadne tazko daju nicit,,lebo sa maskuju vo vnutri buniek ako vnutrobunecne parazity. Z nich mam viacnasobnu dobru skusenost s boreliozou, kde extrakt z olivovych listov(davka 3 x 300 mg oleuropeinu) brany dlhodobo bol velmi uspesny, aj ked atb viacnasobne zlyhali. Odvtedy samozrejme prisli aj nove, napr odmaskovace ako NAC a serrapeptaza a na vnutrobunecne parazity ucinne kvapky samento, coumanda a banderol.

numbius

dobry den RNG:
- uz davnejsie som ti pisal ze mam problem s pletou, ze sa mi najma v okoli ust, nosa a brady robia paliace, svrbiace cervene flaky ktore som nikdy predtym nemal, casom vznikaju lupajuce lupienkove loziska na tychto cervenych miestach tvare...
- podotykam tento problem sa mi objavil ked som bol par dni po zacati anti-candida diety, pozostavajucej z upravy stravy+citricidal+kokasak+oregano.oil kapsule+aloe vera kapsule... a odvtedy mam tieto problemy ktore som nikdy nemal... som z toho nestastny, lebo anti-candida dietu som absolvoval pred vyse rokom a vtedy mi to zabralo perfektne akurat ze casom som sa vratil k stravovacim zlozvykom, preto som ju opat zopakoval.
- mam trocha zltasty povlak jazyka ktory ty popisujes ako candida, ale dokaze candida na tvare robit taku sarapatu ako mne teraz ?
- kvoli podozreniu zo zleho stavu pecene, zlce objednal som si z iherbu psyllium husk powder, silymarin milk thistle extract, liver-detoxifier and regenerator a selenium yeast free, ale teraz neviem - takze co odporucas ? nasadit opat anti-candida dietu alebo ... ? lebo chcel som vyriesit problem s bielym povlakom na tvari a namiesto toho sa mi objavil novy neprijemnejsi problem :-/ podotykam ze este uzivam Maca-u.
dakujem za odpoved