Otázky na RNG

RNG

atra, ppozri na vyrobok pod menom St John's Wort, od firmy Paradise Herbs
Tak je garantovany obsah hypericinu(0.3%) a hyperforinu(3%), tju v 3 kapsuliach dostanes tu ucinnu narazovu davku. Posobi vyse 8 hodin a beries ju len v pripade potrebya len raz za den!!!.
Normalne si telo s tym ma poradit samo, ale v pripade stresov alebo neobycajnych a davovych situacii toto pomoze.

atra

RNG, takže správne tomu rozumiem, že celexil je voľnopredajné dostupné ADčko?Prosím ťa, a aký konkrétny prípravok je s obsahom toho ľubovníka na Paradise herbs? Beriem polovičku Paretínu denne (10mg) kvôli panickej poruche, dávku som si už dávno mala zvýšiť na celú tabletku,ale neurobila som to, akosi sa bojím.Radšej by som volila niečo prírodné, ale zas nie som moc presvedčená, či môžem len tak namiesto chemických ADčiek nasadiť zo dňa na deň nejaký prírodný produkt.

RNG

Atra, nerozumiem tam tvrdeniu, ze hydroxyhyperforin su dve latky Posla mojich informacii celexa je farmaceuticka chemicky vyrobena droga, pozri na
www.rxlist.com

Na celexil som nasiel toto
www.newton-everett.com takze su tam definitivne antidepresivne latky, ale neviem v akych mnozstvach. Ja osobne mam uz davnejsie vyskusany vytazok z lubovnika/hypericum perforatum, kde narazova davka obsahuje 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu
Toto ma ucinky SSRI, SNRI a tiez na hladidu GABA a dopaminu v mozgu.
Najdes to v 3 kapsuliach vyrobku firmy Paradise herbs.

RNG

Kodein je viacmenej prirodny, vyrobeny z opia. Zialbou surove opium v alkohole, tj laudanum, zakazali pred vyse 100 rokmi predavat, hoci to je asi najsilnejsi a najneskodnejsi porostriedok proti bolestiam a na potlacenie kasla. Na potlacenie kasla je aj pertussin, dextromorphan a podobne.
Ja osobne sa nesnazim produktivny/odhlienujuci kasel potlacit, ale znicit nakazy, co ho sposobuju a odhlienit pluca. Ked su nakazy vybite a pluca a priedusky odhlienene, nie je dovod na kasel.

RNG

Citricidal je najma na bakterie, ale je ucinny aj na niekolko virusov a parazitov.
Oreganovy olej je najma na plesne a kvasne infekcie, ale je uzinny aj na niektore bakterie.
Quercitin je protizapalovy ale najma proti vzdusnym alergiem.
Pri vzdusnych alergiach sa telo brani hlienami a zialbohu sa do nich mozu nastahovt rozne hlienove mikroby(kvasne a hnilobne), co z hlienov ziju a potlaci ich najma oreganovy olej
Tzv opakovane nakazy mozu byt zo znovanakazenia kvapockovou infekciou alebo su to nakazy v prinosnych dutinach, kde neboli vyhubene a s hlienami znova a znova nakazuju mandle, hrdlo priedusky a pluca.
V prinosnych dutinach sa daju vyhubit ucinne kvapkami roztoku citricidalu, pripadne branim aj oreganoveho oleja a NAC.