Otázky na RNG

Pakovinka

RNG chcem sa spytat ...msm plucne mykoplazmy atb dobrate uz 10dni vysledky sa nezmenili dr tvrdia ze to casom sa zmeni o mesiac na krv...len strasna unava a slabost bolest klbov stale pretvavaju kasel uz nieje.koli tomu ani do pracd nenozem na kolko je moja praca dost fyzicky vycerpavajucs...co s tym?vopred dakujem

RNG

gaby 123, curcuma je protirakovinna ciastocne a cierne korenie zvysuje ucinnost jej absorbcie. Ale ako jednu z hlavnych protirakovinnych by som ju urcite neodporucal.
Elektromagneticke polia nie su dobre na ionicko koloidne roztoky, ale ci na to PC vytvori dostatocne silne pole,pochybujem

gabi123

rng, prosim ta , moze flasa s koloidným striebrom položená pri zapnutom PC sa znehodnotit, resp. zakalit, je to mozne? dopredu dakujem za tvoju odpoved

gabi123

dobrý den RNG, prs. ta , moze byt zmes curcumy olivoveho oleja a cierneho korenia ucinna proti rakovine, zda sa mi to poriadne pritiahnute za vlasy, dakujem za tvoju odpoved

gabi123

dobrý den RNG, prs. ta , moze byt zmes curcumy olivoveho oleja a cierneho korenia ucinna proti rakovine, zda sa mi to poriadne pritiahnute za vlasy, dakujem za tvoju odpoved

RNG

Perla neviem, nakolko sa quaternialne zluceniny kazia teplom, ale iste je taka teplota, kde sa mozu znicit, a pri tabletovani sa niekedy vyvija dost vysoka teplota, preto zasadne odporucam skor kapsule, co maju menej eciek, lepsie sa rozpustaju a tiez nie su pri plneni zahrievane.

RNG

Nuz ja som sa uz davno prestal sprchovat kazdodenne s mydlom alebo samponom, hoci som si namontoval na sprchovu hlavicu chlorovy filter. Pouzivam len vlaznu vodu, co odmastuje menej, ako tepla. A natieram sa po sprche na mokre telo kokosakom, vlastne kremom, co si z kokosaku a roznych pridavnych doplnkov vyrabam, lebo moja koza(69 rokov) uz nevylucuje dostatok tukov, aby som mal kozu dostatocne namazanu

RNG

Marakkana, pozri cez google.sj pod mojim nickom na temu chlamidie. Spominam tam najma extrakt z olivovych listov a kvapky samento coumanda a banderol. A samozrejme to musis pouzivat v dostatocnych davkach dlhe mesiace.

RNG

Jozefe, doplnky sa zasadne beru podla potreby a co tu ja bezne odporucam kazdemu su take, co prakticky kazdy nema v dostatku v potrave a to je jod, selen zinok, vitaminy C E D-3, K-2, mikrovlakniny a probiotika.
Samozrejme aj bez nich clovek vie zit, len s nimi je to zdravsie.