Otázky na RNG

redka

Lenka Matusko mne pomohlo, ked som si namontovala na sprchu filter na vodu (stalo to asi 16 eur a vydrzi to asi na 12 000 litrov vody - cca 6 mesiacov)... inac sprchac pouzivam len asi 2 x do tyzdna, inac len cista voda... aj to ma svoje plus.... skus pouzivat sprchac len na tie "naj" miesta - pod pazuchy a pod.

perla1

RNG praveze ten Citricidal mam od tej istej firmy Biochem research, je to ten pravy len to ma zaujima ci tie quaternialne zluceniny sa nemozu teplom alebo pri vyrobe tabletiek nejak znizit,oslabit, kedze tekuty zabere hned. Dik

Lenka Matusako

ahoj ,
natieram sa kokosovym ale sprchove pouzivam, prestala som pit kavu a o trocha menej ma svrbi.
Dakujem Ti

marakkana

Dobrý deń,

chcel by som užívateľa RNG požiadať o radu. Týka sa Chlamydie Pneumoniae. Z krvných testov síce nie je zrejmé, že ju mám, pri dvoch po sebe nasledujucich odberoch som mal zvýšené protilátky Igg. Napriek tomu a s mojim súhlasom, najma s ohľadom na klinický stav (neustále respiračné problémy) som pristúpil na ATB liečbu (Sumamed 3 týždne). Musím žiaľ konštatovať, že k výraznému zlepšeniu som sa nedopracoval. Zaujal ma až príspevok, v ktorom RNG popisuje využitie prírodných preparátov (NAC, Samento, atd.) Nemám v tom dákvovaní ešte celkom jasno, hlavne by som sa ale chcel spýtať, či je potrebné pri dávkovaní zohľadniť aj telesnú hmotnosť a ak áno, ako? Budem vďačný za akúkoľvek radu.

Jozefe

Je potrebné brať popri velkých dávkach protizápalových enzýmov(bromelain serrapeptaza)ešte niečo?Môže potom pomôcť napr. pancreatin a lipáza nalačno proti celulitíde?

RNG

Az si si vsimol, zriedkavo sa vobec zmienujem ak zmesiach mineralov a vitaminov, lebo do jecdnej tabletky sa toho zmesti zalostne malo a okrem toho sa casto jeden z druhym vzajomne potlacaju pri absorbcii. Preto mnohe odporucam brat osobitne a to v ovela vacsich mnozstvach, nez najdes v tych tabletkach "obsahujucich vsetko"

PF2014

Inak mne sa nejako vitamíny veľmi neosvedčili, bral som už všelijaké zmesi, ale nejako mi nebolo lepšie, neviem, či vitamíny majú až tak výrazný efekt. Teraz beriem tiež jeden multivitamín, je tam dosť veľa B-čka, ale že by som sa inak cítil, lepšie, to veľmi nie. Síce neberiem to asi vo veľmi dobrej forme, sú to skoro všetko oxidy, sírany, ťažko zohnať komplexný multivitamín v nejakej forme ako cheláty, citráty, glukonáty, ale ak sa zo zle vstrebáva, tak to nemusím ani brať, vyhodené peniaze.

RNG

Perla, jedina znacne ucinna latka v citricidale su quaternialne zluceniny. Ked ich obsahuje, tak to musi pracovat. Zialbohu co sa tyka quaternialnycy zlucenin, v tom sa robilo a mozno dosial robi hromady podvodov, kde sa snazia aj pod povodnym menom citricidal(na oklamanie zakaznika) predat len vytazok z grapefruitovych semien, co sice obsahuje antimikrobialne polyfenoly, ale nie ovela ucinnejsie quaternialne zluceniny.

RNG

Elementarne zelezo je absolutne neabsorbovatelne, ked ti napisu napr ze doplnok obsahuje 25 gramov elementarneho zeleza, to neznamena ze naozaj obsahuje ciste zelezo, ale jeho zluceninu, v ktorej je to uvedene mnozstvo zeleza.
Ked niekto hovori, ze ma tak dobre travenie, ze stravi aj klince, to je len obrazne povedane, nie skutocnost

RNG

Lenka , sprs sa v odchlorovanej vode a nepouzivaj mydla ani sampony. Po sprche sa natri napr kokosovym olejom na mokre telo