Otázky na RNG

gabi123

dakujem RNG za tvoje cenne rady, este som sa chcela spytat, ze v oblasti krcnych lymfatických uzlín ma znamy hmatatelne hrce velkosti 22 mm, nebolo by dobre brat aj enzymy na lacny zaludok, dakujem za tvoju odpoved

Ivka 1

Na "svalovku" či už po cvičení,turistike alebo ak som to prehnala s prácou v záhrade bola aj mojim účinným prostriedkom len teplá voda. Už veľmi dávno používam krém Aloe Heat Lotion od firmy Forever. RNG možno ju poznáš a ak nie, odporúčam vyskúšať.

RNG

Redka, svalova horucka moze byt casto z vysokej koncentracie kyseliny mliecnej, co moze jemne popalit aj svalove vlakna a co treba v prvom rade odstranit pitim hodne vody, teplom, co zvysuje cirkulaciu, pripadne aj pouzitim DMSO, co tak isto rozpusti rozne prekazky v lymfatickych cestach a urychli zbavovanie sa zamorenej lymfy.
Ja mam osveceny teply kupel v termalnej vode po dlhsich turach v horach, kde ked v nom vydrzim hodinu(teplota 38 stupnov celzia). tak na druhy den mozem normalne chodit, inac by som bol tvrdy ako drevo.
Obzvlast pomaha v nom obsah chloridu horecnateho alebo siranu horecnatego(horka sol/Epsom salt)

RNG

Saluinka, kvasnice nie su priam najvhodnejsie pre telo, ked mas kvasinkovu nakazu.
Skus pouzivat berberine, oreganovy olej a citricidal. Jedno z nich tu pravdepodobnu candidu vyhubi. A nezabudaj na mikrovlakniny a probiotika roznych druhov, a prestan jest tolko cukrov a sacharidov, ktorymi si candidu vlastne vypestujes sama z maleho mnozstva co sa v tele vzdy nachadza na premnozenu nakazu.

RNG

Gabi, zvacsene lymfaticke uzliny na krku mozu byt z roznych dovodov, o roznych zapalov v blizkosti sposobenych roznymi miestnymi mikrobami(zuby, prinosne dutiny, hrdlo mandle stredne ucho) az po "exoticke" priciny,vcitane aj parazitov, pozri viac na
en.wikipedia.org.
Na mikroby odporucam najma roztok citricidalu(pit aj kvapkat do nosa) oreganovy olej v kapsuliach, monolaurin a odmaskovace ako NAC a serrapeptaza.

RNG

Domca, pozri cez Google.sk pod mojim nickom na temy stres, spanok, travenie a podobne, tam som toho roznym napisal uz hromadu. Naviac toto forum nedovoluje menovanie zdrojov doplnkov na rozne problemy tvrdenim, ze sa jedna o neplatenu a nedovolenu reklamu.

RNG

Jutsu, stafylokokov je hromada roznych a ma kozi ich vzdy mame mnozstvo roznych druhov. Jediny velmi nebezpecny zo stafylokokov zlatych je ten, co sa neda atb potlacit, tj je to druh MRSA.
Na stastie stafylokoky , vcitane tohoto neprijemneho sa daju velmi lahko potlacit citricidalom, uz v celkom nizkych koncentraciach. Samozrejme hovorim o citricidale pravom, tj takom co jasne hovori, ze obsahuje quaternialne zluceniny, nie len polyfenoly.
Ja ho napr pouzivam ako konzervacny prostriedok do mojich kremov na kozu, ktore okrem toho, ze nedovolia kazit sa roznym jedlym zlozkam, z ktorych sa skladaju moje kremy, zaroven potlacaju aj rozne mikroby na kozi, tj aj stafylokoky a ine.

Stafylokoky aj niektore steptokoky a ine mikroby sa dostavaju obcas do tela cez drobne praskliny alebo mazove kanaliky a tak vytvaraju rozne zapaly, hnisania acni ,vredy a "ruzu" a ine, vcitane roznych plesni a nehojacich sa exemov.

RNG

Kajulka, probiotika mas v crevach, nie v zaludku. A ked pijes malicke glgy, tie sa v zaludku rozriedia po case a tak dojdu do criev uz v ovela nizsej koncentracii
Tj cim viac malych davok, tym menej ohrozujes probiotika

RNG

Janulka 31, nemozes pouzivat tu istu retiazku, co omotas okolo oboch polov baterie, lebo tym ju skratujes.
Strieborna retiazka musi byt zapojena na + pol,
na minus pol mozes dat akykolvek drot, co chytis do ruky