Otázky na RNG

Saluinka

RNG prosím môžem užívať pivovarské kvasnice ak mám biely výtok ???? ktoreho sa samozrejme neviem zbavit :( :( :(

domca2512

Dobrý deň p. RNG, bola mi diagnostikovaná úzkostná depresívna porucha. Najväčší problém mám z úzkosťami. Myslím že to mám zo prehnaného stresu. Mohol by ste mi poradiť akú strava a prírodné doplnky by boli vhodné ? Ďakujem za odpoveď

gabi123

dobrý den p.RNG, obraciam sa na vas znova s prosbou o vasu radu, dobremu znamemu bola diagnostikovana lymfadenopathia krku bilateralna, co by si na tento problem nam poradil, v podstate stale nevedia co to je, chcu mu robit punkciu, kt. odmietol.
dopredu dakujem za tvoju radu a tvoj cas

Jutsu

Dobry den mam problem zlaty stafylokok...
Mal som absces na nohe a po 5mesiacov pri trieslach.
O mesiac nato sa spravil aj zene tak to sme uz lekarov
Prestali pocuvat ze to je zapal chlpku. Zena mala potom dalsi pred mesiacom a koniec je ze dnes to dostal aj syn vek 10mesiacov. Ja a zena sme zacali brat dalacin c a potom mame brat ludivac a orthomol immun. Chcem sa poradit kto sa vyzna v liecbe a tiez preco sa u kazdeho z nas prejavil
Len abscesom. Zeby sme mali kazdy ten isty problem s imunitou? Mne bol zisteny z nosa a zene nenasli lozisko okrem vyteru z ran. Za akukolvek pomoc vopred dakujem sme so zenou velmi unaveny a verime ze sa najde niekto kto nam poradi kam ist pre radu alebo liecbu. Mame tri male deti a neozaj nechceme chodit po lekaroch... Dakujem

kajulka6

Dobre RNG a tych 35 kvapiek 60% Citricidalu neznici probiotika v zaludku a ked si dam 3x denne 1 tabletku(125mg) Citricidalu to uz ano?
Viem ze vela ludi berie tabletky,kvoli horkej chuti tak urcite by pomohlo keby si navrhol schemu ako brat tabletky. Kedze si uviedol ze 9 tabliet je ekvivalent 35 kvapiek, tak ako rozdelit tablety aby to bolo ucinne a hlavne NEznicilo probiotika v crevach?
To iste ako to nadavkovat u deti, syn ma 16 kg, to znamena ze moze 8 kvapiek Citricidalu= 2 tabletky Citric. Mam dat synovi rano a vecer po 1 tabletke alebo mu rozpolit tu tabletku a radsej mu to rozdelit na 4 davky. Kedze v 1 tabletke je 125 mg tak mu dam 62 mg v jednej davke,je to malo ci? Dakuuuujeem

Janulka31

Dobrý deň RNG,

pri iontoferoze striebra som použila 4 a pol voltovu batériu, na ktorú som pripojila (obmotala) na obidva póly striebornú retiazku a tú som potom prikladala zvonku na zub ktorý mám zapálený. Chcem sa spýtať či tento postup a zapojenie je správne. Ak si priložím to striebro k telu cítim trocha teplo. A ešte koľko krát do dňa si to takto môžem prikladať?

Ďakujem za odpoveď :-)

RNG

Kajulka, zabudni co pise vyrobca na flaske, davka citricidalu(60%) je az 35 kvapiek do litra vody.
Ekvivalent toho je zhruba 9 tabletiek citricidalu(125 mg).
Ja sa riadim v prvom rade lekarmi, co sa tymto zaoberaju a neskor, ako napr na citricidal mam aj svoje dlhorocne skusenosti.
35 kvapiek citricidalu do vody ti da zhruba roztok 700 ppm, a mozes si pozriet na ucinnost citricidalu na rozne mikroby v tabulke, cez Google.sk pod mojim nickom a slovom citricidal. Tieto tabulky som kedysi stiahol z internetu, a su to tabulky, co podala firma BioChem research pri patentovani povodneho citricidalu na patentove konanie na dokaz, ze sa jedna o novy ovela ucinnejsi vyrobok. Dnes, po vyse 30 rokoch prenasledovania tojoto praveho citricidalu sa aj tieto tabulky "zahadne" z internetu "vyparili".

Golem 32

Dobrý večer chcel by som poprosiť RNG o bližšie použitie chemoterapii MMSkou. Mám psa čierneho retrivera ktorému diagnostikovali metastazy na pľúcach a nakoľko je to člen rodiny tak sa mu snažíme pomôcť zo všetkých síl. MMsku poznám a sem tam ju používam ale potreboval by som vedieť ako to dávkovať psovi. Veľmi pekne ďakujem RNG a všetkým za každú radu ak by sa dalo mi napísať mail na mservis.sro@gmail.com lebo neviem sa dobre orientovať na tomto portali.

ešte raz velmi pekne dakujem

kajulka6

Dobre RNG a kedze tabletky Citricidal su lacnejsie, co sa podla teba oplati viac kupovat kedze Tie tablety obsahuju 125 mg Citricidalu, je ich 100 tabliet a ze vraj 1 tableta je ako 4 kvapky.

Na tekutom Citricidale je Serving size 3 drops, Servings per container 300, Amount per serving 100 mg.

Takze Tabletky sa po prepocitani viac oplatia kupovat,nie?
Ale obsahuju aj Rice protein fiber (filler)vegetable cellulose (binder)vegetalble stearine (lubricant),guar gum ,vegetable coating. Hypo-alergénne. Je to bezpecne,ziadne ecka alebo prisady co telo nevie spracovat? Je to bezpecne tie dalsie zlozkyaj pre dieta?
Velmi pekne ti dakujem za odpoved