Otázky na RNG

RNG

Omylom som tam dal % niesto stupnov Celzia.
Varene je pri 100 stupnoch celzia, ale trva nejaky cas, kym sa ta teplota dostane aj dovnutra, najma pri vacsom kuse masa.
Niektore hodnoty sa varenim/peceni stratia, ale okrem hovadzieho este mierne krvaveho masa(steak) by som nic suroveho nezjedol.
Aj to nie je celkom surove, kedze vnutri sice teplota nedosiahla 72 stupnov celzia,ale vrch je jemne opaleny, tj uplne sterilizovany.
U hovadzieho je ta pravdepodobnost nakazy podstatne nizsia.
Velmi dolezite, aby vyprazane kurca nebolo pri kosti cervene=pod 70 stupnov zahriate, lebo mnohe mikroby na kurcati sposobuju rozne vazne choroby, To iste pre bravcovom alebo divine.

RNG

Sterilizacia nad 85% celzia mikroby znici Najma hydinu treba dobre prepiect, lebo ma daleko najviac roznych skodlivych mikrobov, tiez bravcove kedze ma obcas aj parazity.
Ja jem maso a ryby kazdy den, nie vela, ale kazdy den, kedze verim, ze potrava ma byt co najrozmanitejsia

sykorka1316

Zdrvim pan RNG chcem sa opytat ako znicit mikroby na mese kedze ciste meso ani zohnat nejde a je 3x za tyzden jedenie mesa skodlive z dovodu zamorenia?

RNG

Neviem, ake mas problemy ale risperidon je povodne na schizofreniu, hoci sa kludne pouziva aj na rozne ine problemy, na ktore nebol navrhnuty, dokonca ani schvaleny
en.wikipedia.org
Na ukludnenie su rozne, ak napr 5-HTP, st johns wort, L theanine a podobne., na spanok je melatonin a rozne byliny, ako chmel, valerian a podobne.
Na schizofeniu je napr B-3 vitamin v davkach 2 x 500 mg.

PF2014

Ahoj RNG, prosím ťa, poraď mi, ja som už načisto zúfalý. Mám strašné problémy s risperidonom, ja som s ním problémy ani nemal v minulosti, ale posledné mesiace to je otras. Od doktora som mal dávku 1,5 mg, po zobratí lieku mám strašné stavy úzkosti, silnej depresie, strachu. Keď som to povedal doktorke, tak jej to bolo úplne jedno, proste to neriešila, neverila mi. Znížil som si dávku na 0,5 mg, ale mám rovnaké stavy, akurát v menšej intenzite, proste tento liek ma privedie do hrobu, asi jedno z najväčších svinstiev, aké môže byť.

Posledné 4 dni som ho skúsil úplne vysadiť, ale bez neho nemôžem zaspať, 4 noci som nič nespal, prespal som potom polovicu dňa, a v noci zase hore. Vplyvom nedostatku spánku sa mi zvýšil pulz z 80 na 100, schudol som, jedlo sa mi odvracia, proste mám rozbitú úplne biochémiu. Beriem ešte jedno antidepresívum ráno, ale z neho mi absolútne nič nie je, akurát tento prekliaty liek, ma privádza do šialenstva. Poraď, ako sa tohto svinstva zbaviť, bohužiaľ to budem musieť spraviť bez vedomia lekárky, lebo tá ho nechce zmeniť, ani dať nižšiu dávku.

RNG

Jozko, atb sice znicia bakterie, ale naopak umoznia plesniam, kvasnym a hlienovym infekciam sa rozmnozovat. Preto ten kasel hlieny a podobne.
Odporucam na to brat oreganovy olej kapsuliach(3 x 2 kapsule toho z NOW), a NAC 2 x 600 az 1200 mg na odhlienovanie.
A samozrejme co najskor si nasadit probiotika a rozmnozovat ich /krmit mikrovlakninami, lebo probiotika nam vyrabia az 70% vsetkych protilatok proti skodlivym mikrobom, co napadaju neustale telo.
Zialbohu tie atb dokladne znicia...

RNG

Potreba tela je pod 10 mg, mozno aj 1000 mg nesposobuje skody alele by pre kazdeho 5 gramov bolo ulpne bezpecne povedat neviem.
Inac na vylucovanie mazu ma vasci vplyv vitamin A, vo forme retinyl palmitate. Teda ked chces proti mastnej=normalnej zdravej pokozky bojovat.