Otázky na RNG

RNG

Mamado, popisujes otravu zaludka, ktora sice moze nastat z roznych mirobov zamorujucich jedla, ale casto byva pre nedostatok kyselin, kde kyseliny nielen podporia travenie A absorbciu, ale potlacia drvivu vacsinu mikrobov na jedlach. Aj zapaly zaludka, criev a dokonca pankreasu su casto z nedostatku zaludocnych kyselin.
Dnes je to az prilis caste, kedze zijeme v case viralnych infekcii, epidemickych hladin, co sposobuju tzv Crevne chripky, kde virusy znicia znacne vyrobu kyselin a enzymov.

redka

tak od marca zasa novinka na iherbe co sa tyka DHL... naposledy platilo, ze ak vam DHL precli zasielku musite za to zaplatit minimalne 12 eur (precitajte si moj komentar vyssie)... ale ak ste zaplatili vypocitanu dan na ich ucet, tak vam tych 12 eur odpustili.... teraz je to po novom tak, ze platit dan mozete len kurierovi (teda nie na ucet) a tych 12 eur platite navrch vzdy... jednina moznost ako sa tomuto poplatku vyhnut je, ze si balik pleclite sami... tj pridete na letisko napr do Kosic a tam si to preclite.... no co povedat.... idu proti sebe...

Rebel

Ďakujem rng za radu ohľadne toho osteochondromu, venujem sa kulturistike kde mám zvýšení príjem bielkovín - mlieko, tvaroh ale aj sacharidov hlavne z ovsené vločky z mliekom mohlo aj to zapôsobiť vytvorenie tej hrcky.

mamado

RNG, prosím opäť o radu.
Beriem na zapálený pankreas Pankreatín s jedlom, Curcumin Meriva 500mg 2x denne, Boswelia extrakt 600mg 2x , Triphala 2x,
Olej z čierneho kmínu, Manuka med.Dostala som opakovane nejakú výrozu, celé dni teplota 37,5. Brala som oregano 3x 2caps, Extrakt z olivových listov, Citricidal, dala som si aj Astralagus. Nechápem tie opakované teploty.
Prišlo mi veľmi zle, bolesti brucha, zvracnie, hnačka. Skončila som na infúzii.Z krvi mi samozrejme nič nezistili, že mierne zvýšené CRP a Amylázy 2,85 ale to mám stále zvýšené.
Prosím ťa, nemohlo to byť spôsobené z toľkých produktov naraz?

Rozmýšlam ešte nad Betaglukánmi na imunitu. Môžem ich brať?
Ďakujem moc.

RNG

Kajulka, dospela davka tj davka na 70 kg osobu je 35 kvapiek na liter vody a tento roztok sa ma pit po malickycy glgoch cely den, rozhodne nie naraz!!!.
16 kg je asi patina dospelej davky, takze ti ten roztok vydrzi na 5 dni.
A nezabudaj na to, ze to musi dieta pit po malickych glgoch cely den, nie naraz. Tie 2 deci moze aj rozriedit a ochutit, abu to malo prijatelnejsiu chut. Ten isty roztok(samozrejme bez prichutenia) mozes kvapkat dietatu aj do nosa, oci a usi, a pouzivat aj na dezinfekciu koze a ran(striekat na rany), vyplachy ust a ine.

kajulka6

RNG prosim ta kolko kvapiek na den Citricidalu profesional mozem dat 4,5 rocnemu dietatu, ma 16 kg. Pisu na obale ze 3 kvapky je 100mg. Dakujem

RNG

Tuk nie je vodorozpustny a krv je vodna zmes. Lecitin sa zmieasa s tukmi a uvolni ich vo forme drobnycy kvapoviek, co mozu nosit aj vodne roztoky, tj emulzifikuje ich.
Bezne sa napr lecitin pridava do roznych potravin, napr do cokolady, ktora by bez lecitinu sa nemohla v ustach rozpustit.
Levitin sa nachadza vo vsetkych rastlinach, ktore potrebuju v miazge (vodny roztok) prepravovat aj tuky. Zialbohu na stabilizaciu rastlinnych tukov tuto latku z olejo vyberaju, aby sa oleje menej kazily. A tak je rozumne si ju aspion doplnat, najma kedze vyse 1/2 ludi zomiera na zapchate cievy, ci uz porazky, infarkty alebo zlyhania nedokrvenych organov.
Druha casta pricina je prilis lepkava krv, tj vysokozrazanliva, najma u Stredoeuropanov, kde je dobre pre mnohych si ju riedit ciastocne fibrinolytickymi enzymami, co zabrania tvoreniu trombov a fibrinov, ktore su priama pricina poraziek a infarktov, tj nielen cievy zapchate nanosami tukov a tukovobielkovinnych/lipoproteins latok(=cholesteroly)