Otázky na RNG

RNG

Redka, na skoliozu pomaha najlepsie natahovanie sa=trakcia. Take nieco , ako stredoveky skripec. Alebo inverzia, kde sa zavesis za nohy a gravitacia ta postupne natahuje. Pozri na
www.google.com

RNG

PF, je jaro a potraviny skladovane maju menej vyzivy,a nove suroviny su v nedostatku, tak sa nediv.
Preto je aj stare Slovenske porekadlo, " marec, poberaj sa starec".

RNG

Katka 57, radsej sa orientuj na internetove obchody a dovoz, tam mas velky vyber a ovela nizsie ceny. Pozri napr na iherb.com
Lekarne su na lieky a nie na potravinove doplnky , aj ked tam obcas nejake predrazene najdes. A lekarnici su skoleni na farmaceuticke vyrobky a nie na potravinove doplnky,. Takze sa ich pytat je obvykle zbytocne stracanie casu, cest vzacnym vynimkam.

PF2014

Bol som na krvnom obraze, a v porovnaní spred pár mesiacov mi klesol o niečo hemoglobín, hematokrit a RBC- erytrocyty. Labák ma referenčnú hodnotu na hemoglobín od 12-18. Predtým som mal 15.9 a teraz 14.2 Ako všetko v norme, ale zvláštne, že mi klesol aj keď sa stravujem normálne a tak a nejem menej jedla, práve, že som ešte pribral pár kíl odvtedy.

katka57

RNG dakujem za odpoved. A vedel by si mi poradit aj nejake vyrobky? Lebo som bola u nas v lekarni a ponukli mi degasin a espumisan a pod. hluposti, vobec netusili ze co od nich chcem.nakoniec v jednej lekarni mi ponukli lepicol co by aj na tej baze mohlo byt, len som to radsej nekupila, ze sa radsej poradim.som myslela zr budu mat vacsi vyber a hlavne ze budu vediet co potrebujem. ale teda niektore lekarnicky ze nemali ani sajnu.

redka

to mi je jasne... mam aj skoliozu od detstva tak viem o tom svoje :D len v nasom meste su biedne moznosti co sa tyka bazenov... skusim aspon zajst za fyzioterapeutkou nech mi poradi spravne cviky alebo zajdem na pilates...

RNG

Redka, plavanie je vyborne pre telo, zlepsi celkove latkovu vymenu, spali hromady ulozeneho tuku a zlepsi celkove lymfaticky tok. Dokonca voda aj transdermalne odmoruje.

RNG

Katka 57, dnes obieha svet hromada virusov co nicia vyrobu kyselin v zaludku a dokonca enzymov. Takze ked si ich nebudes doplnat, tak budes mat v zaludku kvasenie a hnitie a to sa presunie do criev, kde ti to znizo probioticku crevnu floru.
Regeneracia vyroby kyselin parietalnymi bunkami moze trvat dlhe mesiace alebo ako napr v mojom pripade sa to uz nenapravi nikdy, tj musiom brat doplnky kyselin a enzymov, inac mam velmi rychlo velmi vazne zdravotne problemy, co by mi podstatne skratilo zivot.

RNG

Dokonalost, ja ti nepoviem co s tebou po uspani lekari robili, ale po operacii su bolesti dost bezne a pokilal nemas nikde mosriny na tele, tak ta asi nezhodili z operacbneho stola.
Naviac pes vie co ti vselico dali do infuzii, mozes mat na to reakciu.