Otázky na RNG

redka

no skus este ten cordyceps pozriet... mozno ta zaujme... ten caj chanca piedra je skor na tie kamene aj ked mozno aj na podporu obliciek ako takych.... som zvedava co napise RNG... skusala si aj nizkobielkovinovu dietu? jes vela surovej zeleniny? mozno by trebalo skor taku varenu parenu, restovanu a tej surovej menej aby ta to "neochladzovalo"...

josephine12

nie,kamene nemam,len mensieoblicky a jednu poskodenu chripkou, ja stale hladam, aj kukuricne vlasky:-)som pila ,zihlavu, stale nieco,len nech je to priroda

redka

caj chanca piedra si neskusala??? ale ty asi nemas kamene ci?

skus pohladat nieco o tom ako podporit čchi obliciek... akym jedlom, bylinami... ja som pri bruzdani netom nasla ze cordyceps dokaze zdvihnut energiu obliciek... ale oskusane to nemam... este sa len chystam...

josephine12

dobry den, prosim viete mi poradit pri chorobe obliciek, nejaku prirodnu liecbu, kde uz dva razy hrozila dialyza,ale infuznou liecbou sa to dokazalo upravit, mam kreatinin okolo 320 po infuzkach,snazim sa zdravo stravovat, pit oblickove caje-repik, praslicku, vrbovku, dostatok tekutin,nie mineralne vody, tiez ovocie,zeleninu v cerstvom stave, v poslednom roku ma dost bolia kolena a stupaje noh, niekedy sa mi zda ze nezajdem ani do prace,lekar mi vravi,ze je to spojene s mojou chorobou a ponuka mi lieky od bolesti,ale ja nechcem na lieky lieky,uzivam ich dost ,aj na vysoky tlak aj na dnu aj na oblicky,viete mi poradit? dakujem

redka

menma s oblickami nemas problem? vysoka kyselina mocova, bolesti kolien.... toto som nachadzala ked som si citala o problemoch s oblickami... chrbat ta neboli?

RNG

Perla to je patentovany a znacne chraneny proces, tj nemam ani sajnu ako to, robia.
Ale bolo to patentovane niekedy v roku 1982, tj patentova doba ochrany je uz davno vyprsana a od zaciatku to bolo farmaceutiockemu priemyslu "brvno v ociach" a snazili sa to nejak zakazat. Preto vacsina spolocnosti , co predava extrakt z grapefruitovych semien sa neodvazi vyrabat pravy povodny citricidal. A uz vobec nie v niekdajsich nizkych cenach.
Ale mozes si to doviezt z USA zdrojov sama, hoci si musis davat pozor, ci je to ten "pravy" tj s obsahom quaternalnycyh zlucenin.

perla1

RNG nevies preco GSE nutribiotic prestalo vyrabat ucinny citricidal,pises ze musia chemicky premenit tie quartenalne zluceniny,ale ked to fungovalo preco s tym prestali,bolo lahke gse zohnat,teraz je problem a cez hoogle je drahy. A nevies co tam pridali ked to chemicky upravovali,ci s tym nieco nebolo ked to odrazu prestaly chemicky premienat a nechali to len prirodne premenene.

RNG

mnenna , klbovy maz je tvoreny najma mtzv nezmudelnatymi olejami, to je skupina cetylovanych olejov, z ktorych potravinovy doplnk pod menom CMO, alebo true CMO je asi najucinnejsi. Dovcodov na zapaly klbov je viacero, najma je to nasledok roznych mikrobov, ako Borelioza, mykoplazmy a dokonca aj virusy.

menma

ahoj rng chcem sa spýtat čo treba na kblove mazivo?? okrem avokada na ktore mam pravdepodobne alergiu... ?? existuje nejaky doplnok?? alebo nejaky podobný druh ovocia či čo to je ako avokado?

inak čo spôsobuje bolesť klbov? hlavne v kolenách nemožem dokonca poriadne ani športovat je to nejaky zapal?? mavam vysoku kys moč. je to z toho?? zo začiatku ma tie kosti prestavaly boliet ked som pil chancu piedru teraz ju moc nepijem.. chcem sa spýtat čo su najväčšie pričiny bolesti klbov.. tiež mi dost často pukaju velmi často a v kolenach mi tak "vrzga" ked si položim ruku na ne čo robiť? ďakujem