Otázky na RNG

Fleur-de-lis

V téme Paleo ste napísali, že ghee spôsobuje upchávanie ciev. Môžte to prosím podložiť nejakým výskumom/článkom? Totiž ja som našla napríklad tento www.ncbi.nlm.nih.gov a to nepotvrdzuje vaše tvrdenie, ale tak zrejme sa v tom aj vyznáte, tak teraz neviem :/
Ďakujem

RNG

Babu, ber to pokial mas problemy.
Zaludocvne problemy su najma z nedostatku kyselin co si musis s jedlom doplnat.
Ani kapsule, entericky pokryteho oreganoveho oleja sa nehodia do nekysleho zaludka . Ja napr musim zobrat aspon jednu kapsulu kyseliny a pockat 15 minut, kym mozem zobrat entericky pokryte doplnky, aby sa mi ani nahodou nerozpustili v nedostatocne kyslom zaludku. A oreganovy olej aj tak odporucam brat s jedlom, lebo je to silna korenina.

babu218

Zdravím pán RNG,prosím o radu.Kúpila som si od NUTRIBIOTIK grapefruit seed 125mg a neviem zistiť ako dlho to môžem brať.Mám žalúdočné problémy a dlhodobo mám hlieny v krku ale nekašlem tak by bolo treba aj oreganovy olej v kapsuliach a odhlienovač?Dá sa to brať spolu a v akých dávkach?Bojím sa aby mi to nezaťažilo žalúdok.

redka

lumaraki ako presne beries ten kalinat? tak ako radil RNG rano nalacno niekolko hodin pres jedlom? aspon 1,5-3 hod. pred jedlom? pol lyzicky zamiesat ndo vody a vypit?

RNG

Lumaraki, kyselina mocova je slabo vo vode rozpustna, tj moze sa v tele hromadit vo forme ostrych ihliciek, co mechanicky narusaju svalstvo a vytvaraju zapaly
Kedze mocovan draselny je az 300 krat tak rozpustny vo vode,ako kyselina mocova, vies s nim telo ocistit od mocovej kyseliny, samozrejme
Kalinat( KHCO3 ) je na to velmi dobry doplnok, neutralizatot/alkaliator tela. A zaroven je to dobry zdroj draslika vseobecne. Lebo tohoto nemame dnes v potrave dostatok

RNG

Dendo 111, ucinne latky z ovocneho stromu Annona muricata, ktoreho ovocie je zname ako guanaba/guanabana nie je ovocie, ale listy tohoto stromu, co obsahuje az 74 protirakovinnych zloziek. Casto ho tu spominam pod menom Graviola, kde ucinna davka, citotoxicka, je 6 gramov suchych listov.
Podobne protirakovinne zlozenie ma aj ovocny strom Paw-Paw, z ktoreho dostat priamo uz vytazky Viac na
alternativecancer.us

RNG

Katy , cholestroly aj triglyceridy sa daju upracvit jedenim menej cukrov, najma fruktozy, a tiez upravou tvorenia tychto v peceni branim policosanolu(2 x 20 mg) a Red Yeast Rice(2 x 1 gram)

lumaraki

Ahoj, RNG.
Chcem sa podelit s jednym uspechom.
Mam dost slabe nohy a k tomu ma bolia svaly
na stehnach a lavy klb aj so slachou.
Klby mam zdrave, takze som nechapala pricinu tych bolesti.
Pomahala som si s Glucosamin a chondroitin, B12, biotin, calamarin.
Citala som, ze pri dne mozu boliet aj svaly akedze moji dvaja bratia maju dnu, v zufalstve som si povedala, ze vyskusam kalinat.
No a zafungovalo to.
Viem, ze by ma mali boliet male klby, kde sa tvoria krystaliky, no mna boleli svaly a velky klb. Kyselinu mocovu mam hranicne hodnoty,
tak som bola dost prekvapena.
Prosim, mozem kalinat brat stale?
Dakujem za vsetky tvoje rady, lumaraki