Otázky na RNG

RNG

V oreganovom oleji je ucinna latka carvacrol Tohoto treba na ucinok v tele brat 3 x 200 mg
Obvykle tekuty oreganovuy olej je dost chudobny na carvacrol a znacne pali, takze odporucam pouzivat oreganovy olej v enterickych kapsuliach ako napr ten, co vyraba firma NOW, kde v kazdej kapsuli je zarucene 100 mg carvacrolu, takze davka odporucena z tohoto produktu je minimum 3 x 2 kapsule, s jedlom.

Lokes

menma, tu candidu si uz uplne vylucil? Uz minule som ti pisal, ze enzym candex je najlepsi na to, kde po par dnoch uzivania zistis...ak ti je horsie, ze ju mas. Ak ti to pomaha(5-10 dni), tak ti bude tak vselijako(aj psychicky, raz lepsie, raz horsie, lebo sa z teba dostava candida, ale ta sa dostava z cloveka aj 1-2 roky+dieta. Po mesiaci uzivania uz mi prestali pukat kosti, zmizli bolesti pankreasu+ zapal mocovych ciest. Dnesna doba = stres+sladkosti na nervy = candida. Je drahy, s clom vychadza do 50 eur, ale mne pomohol najviac. A este aby som neklamal, aj oreganovy olej, ale ziadne 3 x 5 kvapiek, ale 3x 15 kvapiek(zapit 3 dcl vody) drz sa a skusaj.

RNG

Napravenie travenia a absorbcie vyriesi mnozstvo problemov. Kosti su velka zasobaren a odburavanie alebo budovanie pevnejsej kostry trva hodne dlho, mesiace aj roky.Kostra obsahuje mnoho kilogramov mineralov, tj tie malicke pilulky doplnkov to nespravia velmi rychlo. Dobry doplnok na kosti je napr Bone strength firmy NOW, ku ktoremu by som bral este extra vitamin D-3(5000 IU) a k-2 (az 200 mikrogramov) a pravdepodobne aj 2-3 gramy spiruliny (pacifica)

menma

no práve že už naznačil hraničními výsledkamy z decembra a pretože ja ani za .... nemožem zistit čo mi je neostava mi toho vela..

inak prečo ked si každý den doplnam horčik,magnezium,k2,d3 jem multivitaminove doplnky, tiež vitamin C,B necitim žiadne zlepšenie na kosti´?? alebo vôbec .. naopak mam dojem že to moje telo ignoruje a nadalej mi oslabuje kosti.. strašne ma bolievaju kosti najmä pri panve a podnov (na stehnach) a ani po 2-3 týždnoch užívanania doplnku na kosti kde je vapnik,horčik,zinok,k1 a d3 mi absolutne nepomaha.. čo može sposobit alebo čo vyžaduje v tele to že moje telo potrebuje,alebo z nejakeho dôvodu "kradne" živiny z kosti ?? a na niečo ich použiva?? na čo sa využivaju v tele látky z kosti??

menma

no práve že už naznačil hraničními výsledkamy z decembra a pretože ja ani za .... nemožem zistit čo mi je neostava mi toho vela..

inak prečo ked si každý den doplnam horčik,magnezium,k2,d3 jem multivitaminove doplnky, tiež vitamin C,B necitim žiadne zlepšenie na kosti´?? alebo vôbec .. naopak mam dojem že to moje telo ignoruje a nadalej mi oslabuje kosti.. strašne ma bolievaju kosti najmä pri panve a podnov (na stehnach) a ani po 2-3 týždnoch užívanania doplnku na kosti kde je vapnik,horčik,zinok,k1 a d3 mi absolutne nepomaha.. čo može sposobit alebo čo vyžaduje v tele to že moje telo potrebuje,alebo z nejakeho dôvodu "kradne" živiny z kosti ?? a na niečo ich použiva?? na čo sa využivaju v tele látky z kosti??

RNG

Vacsina lekarov je za dlhodobo pouzivany doplnol vitaminu B-6 nie vys, ako 100 mg denne. Viac pozri na
ods.od.nih.gov
Samozrejme to je vitasmin B-6 pouzivany ako vitamin, nie ako liecivo na niektore problemy
Tam sa docasne pouziva aj ovela viac.

RNG

Menna, test, aj ked nie velmi presny predsa len naznaci velmi casto, ci mas chlamidie alebo nie.
Davka NAC na odhlienovanie a aomaskovasnie je 2 x 600 az 1200 mg
Davka serrapaptazy na rozne dovody, vcitane odmaskovania je 3 x 120 000 IU

Nescafe

Zdravím RNG, chcel by som sa spýtať, že aký máš názor na dolnú bezpečnú hranicu dávkovania B6 ? Čítal som 200 mg. Ďakujem :)

menma

rng zajtra idem na infekčne mam dojem že mam chlamydie mam si dat nac a serapeptasu na odmaskovanie?? a ak ano kolko?