Otázky na RNG

mamado

RNG ďakujem za radu.
Najskôr som si myslela, že to Thai chi je pre mňa rada. Myslím, že by to bolo aj to pravé pre mňa, nakoľko riešim pankreas doplnkami a psychika niekedy zaostáva. Takže budem rozmýšlať aj nad odbúravaním stresov. Poradil si mi aj v tejto oblasti. chichi. Ďakujem moc.

RNG

Berberine je sice ciastocne protizapalovy a tiez antioxidant ale najma antimikrobialny.
Curcuminoidy a boswelin su znacne proptizapalove a ciastocne aj antimikrpbialne.

RNG

Kazdy organ , aj napriek regeneracii ma len urcitu trvanlivopst. Tj pri zvysenej cinnosti nad normal sa doslova "odiera"
Skus ulludnujuve Thai chi a vseobecne bojuj prolti stresu co najvioac, lebo stres je doslova pomaly zabijak.

mamado

RNG dobrý večer prajem,
prosím Ťa znovu o radu. Na môj zapálený pankreas beriem Pankreatín, Betain HCL, Mikrovlákniny, Probiotiká, Oregánový olej, Candex, Citricidal, na čistenie Solgar pankreatín, Serrapeptázu, Manuka med s olejom Nigela sativa, Aloe vera powder so Swansonu, Ester C.
Dobrala som Berberine. Chcem si objednať ešte niečo protizápalové. Neviem sa rozhodnúť, či si mám objednať znovu Berberín alebo mám zmeniť protizápalové na Curcumins Phytosome + Boswelia extrakt a Triphalu.
Rozmýšlala som aj nad betaglukánmi ako prevenciu proti rakovine.
V marci idem opäť na CT pankreasu. Je dobré si nasadiť Astralgus extrakt?
Ďakujem velmi pekne. Pýtam sa ťa, nakoľko objednávam každý mesiac a niečo to stojí.

PF2014

Inak keď keď je vysoký pulz, ničí sa tým veľmi srdce, alebo aké následky to môže mať pre moje telo?? Posledné týždne prežívam veľký stres a hocikedy mám pulz aj vyše 100. Raz som bol v strese a mal som pulz v pokoji 110-120.

RNG

Inac termin HUSTA a RIEDKA krv su dost zavadzajuce, hoci "polopatisticke" tj zrozumitelnejsie pre masy, lebo do hustoty zasahuje nielen zrazanliviost/lepkavost platniciek, ale aj obsah cholesterolov a triglyceridov.

RNG

Menna, objednaj si z iherb,Bone Health, produkt firmy NOW, pripadne aj extra vitamin D-3 a K-2
Lapacho nie je az tak silne antimikrobialne, ze by ti vazne poskodilio probioticku floru

RNG

Menna, bielych krviniek je hromada roznycy, ich pocty telo zvysuje podla potreby, tj podla toho, co musi telo adresovat. Umele zvysenie napr cinnosti a poctu NK a makrofagov sa da pri rakovinach dosiahnut branim betaglukanov, davka 3 x 500 mg, co kazdemu rakovinarovi odporucam