Otázky na RNG

PF2014

Ahoj redka, RNG. Tak ja sa tiež pridávam k debate o obličkách, posledné 3 týždne mával pomerne záhadný tlak, väčšinou som ho mával nízky, nikdy vysoký, teraz mávam sem tam 140/70 alebo podobne, potom o chvíľu dobrý, niekde som čítal, že takto sa môžu poškodiť obličky, teda aj zvýšený krvný tlak môže svedčiť pre problém z obličkami. Asi tiež budem musieť zájsť za obvodným na vyšetrenie, horšie je, že nemám teraz vôbec na nejaké doplnky, budem musieť spoliehať len na lekárov.

redka

Ked si tak citam na nete... Studene nohy, a ta zima az boli, unava, nocne mocenie, opuchy pod ocami, oslabena sexualita, uzkosti.... Som nevedela za toto mozu tiez aj oblicky...

redka

Tak zatial si davam tu kapucinku a Dmanosu kazde 3hodiny + oblickovy caj... Zajtra doplnim este NAC... Zasa nechcem brat vela veci naraz lebo to asi tiez tosku viac zatazi oblicky...

RNG

Redka,neskodne potravinove doplnky mozes brat aj bez ohladu na to, ci mas urceny diagnozu od lekarky alebo nie
Ja osobne by som sa s tym nezdrzoval, najma ked ich diagniozy nie su casto poresne a casto nic nenajdu, aj ked tam nieco zrejme je. A casto predpisu atb,aj ked nic konkretne nenajdu, co vobec nemusi pomoct, ba dokonca moze poskodit, najma ked sa jedna o atb neadresovatelne infekcie.
Teplo pomaha, natoc si okolo ladvin sal alebo kup mladvinovy pas. To casto samo o sebe pomoze. Pomoze aj bratie magnezia, co pomaha rozpustit kalciove kamene.

redka

vdaka... no pricinu zatial neviem ani ja... asi skocim k lekarke ci nemam tie kamene... moc sa mi ale nechce ist do cakarne medzi chripkovych pacientov :/ este raz dakujem!

RNG

Bolest ladvin moze byt z nakaz ale aj z kamenov. Na nakazy odporucam pit roztok citricidalu, brat L-manozu( 2 gramy kazde 3 hodiny vcitane noci), Berberine( 2 x 1 gram), serrapaptazu a nattokinazu na odmaskovanie a oreganovy olej proti plesniam a kvasnym kulturam. Viacero doplnkov uvadzam, lebo neviem o aku nakazu sa jedna a tireto menvane viacmenej pokryju vsetky bezne.
Na rozpustenie ladvinovych kamenov a usadenin treba pit caj z byliny chanca piedra, z 10 gramov denne. Uspech rozpustenia kamenov je az 94% za 2 mesiace pitia tohoto caju.

redka

otazocka: D manosa posobi hlavne na mocovy mechur... mala by teda posobit aj v oblickach (?)... domnievam sa, ze mam problem nielen s nadoblickami, ale aj s oblickami... vecer ked si lahnem do postele tak to zacne... bolest na pravej strane na chbate dole zhruba v mieste kde su oblicky... je to taka tupa bolest... docela mi to brani v spanku.... myslela som si, ze je to chrbtica, ale asi to budu oblicky... je to uz dlhodobejsie a niekedy to boli niekedy nie... cez de nic.... len v noci ked lahnem do postele... nasadzujem si kapucinky, caje na oblicky, a chcem sa opytat ci ma d manosa v tomto pripade nejaky vyznam... nemam nijake vysetrena za sebou... ale asi skocim k lekatke nech sa vyluci nieco ine... antibiotika brat nechcem, len ked to bude nutne... preto som zatial nasadila len tie prirodne...
k symptomom este opuchnute vacky pod ocami (ale to mam snad stale), niekedy akoby nohy naliate vodou... mavam aj take akokeby lamanie v rukach... tiez to nie je stale, nie kazdy den... asi si to budem zapisovat, mozno to suvisi s nejakym jedlom.. ine doplnky som nacas vysadila...

inac to som ja redbatica, uz budem pisat len pod tymto nickom...