Otázky na RNG

RNG

Citricidal je na aktivne infekcie v prinosnyc dutinach. Aj oreganovy olej , kedze je prchavy sa tam dostane , samozrejme ale citricidal je vseobecne na hromadu mikrobov ucinnejsi. Avsak do stredneho ucha sa kvapkat neda, tam prenikne len prchavy olej, ako oreganovy aj z krvi, kde sa do hlienu vyluci a tak znici v nom rozne mikroby. No a serrapeptaza, co odhlienuje zaroven mnohe maskovane infekcie odmaskuje pre lepsi prienik obrannych latok do nich.
Zialbohu, kedze sa do dutin vyluci z krvi len malo toho oleja, tak to trva dlho potlacat.
Osobne som skusiol aj dvojnasobne davky, ale s tym opatrne, lebo oreganovy olej je silna korenina a mpze podrazdit aj creva. Raz som si dal oreganovy bolej c enterickych kapsuliach spolu s Kalinatom, nedopatrenim, a tak sa mi oreganova kapsula rozpustila uz v zaludku co malo za nasledok "sablovy tanec" Nemam priam nejmenej citlivy zaludok a taka davka koreniny don bola privela na moju toleranciu.
Dnes si pre istotu davam 1 kapsulu kyseliny 1/4 hodiny pred oreganovymi alebo inymi enterickymi kapsulami pre istotu, aby sa mi tie entericke kapsule nerozpustili v zaludku ani nahodou.

orol

RNG
takze staci ked bude brat serapeptazu a oreganovy olej v kapsuliach na to ucho? Citricidal teda brat nemusi na to ucho?

RNG

Orol, Hogle ma pravy citricidal , profesional tj s obsahom quaternialnych zlucenin.
Nie GSE, co je dnes bez tych zlucenin. Nakazy v stredniom uchu treba adresvat najma odhlienovanim tj serrapaptaza(3 x 120 000 IU) a oreganovy olej v kapsuliach, taky co vyraba firma NOW
A odstranenie nakaz v dutinach stredneho ucha je boj na dlhe ruky, tj trvajuci casto mesiace. Ale bez adresovania usti do tinitusum, vestibuklarneho syndromu a strate rovnovahy/vertigo. TakZe to treba adresovat.

orol

Pozdravujem Ta p. professor
-ktory citricidal z Hogle, pripadne z iherbu je ten pravy, aby som to spravne objednal? P.s- 67 rocna manzelka dlhsiu dobu horsie pocuje na jedno ucho a zalihava jej v nej. Lekarka tvrdi, ze to je vekom, prekonane zapaly, ma to v uchu uz opotrebovane a tak jej ani nepredpisala ziadne antibiotika, lieky. P.s- Ako ju vyliecit, alebo aspon zlepsit jej stav?

RNG

Namiesaj si kvalitny krem z kokosoveho oleja, esteru C palmitate a vitaminu E, pripadne aj inych antioxidantov ako transresveratrol a proantokyanidu z hroznovych semien a to by ti malo pomoct kozu zregenerovat. Ja si donho davam aj jemny kyslicnik zinocnaty ako tienidlo na zvysenie SPF, najma ked sme v tropoch.

kajulka6

Ahoj Rng, da sa zastavit vytvaranie Bazocelularnych karcinomov? Moj muz ma 42 rokov, ma svetlu pokozku,modre oci v mladosti sa par krat spalil,teraz jasne ze dava pozor,neopaluje sa a ak vyde na slnko pouzivame filtre fyzikalne ALE aj napriek tomu sa mu vzdy na kozi vytvori ten karcinom a kozny mu to vybera..Existuje vobec nieco co to zastavi?
A mne sa vytvaraju hemangiony,su to take cervene gulicky po tele, mam 33 rokov,kozny hovori ze to su starecke veci a budem mat hoho viac ale v mojom veku starecke? Da sa s tym nieco robit,nieco uzivat,alebo to signalizuje nejake ochorenie?
Dakujem za odpoved Rng

RNG

Katy rozne enzymy sa cloveku vylucuju neprestajne a ked mas nedostatok niektoreho z enzymov v case, ked jes jedlo co ten enzym potrebuje, tak si ho musis zakazdym doplnit, inac to jedlo nestravis a moze ti sposobit problemy

RNG

Kajulka, ak dostanes masivnu davku tejto bakterie, tak doastanes chorobu bez ohladu na to, cio si ockovana alebo nie. Inac na mensie davky ockovanie postaci Pri ochoreni treba davat okamzite ucinne atb alebo ucinne antimikrobialne doplny(najlepsie kombinacia oboch, samozrejme)
en.wikipedia.org
Inac nie je to dnes uz velmi casta infekcia v civilizovanyc krajinach, hoci je velmi nebezpecna, najma ked sposobi zapal mozgovycy blan kde by som nezavahal ani minutu a okamzite dal masivne davky atb rovno do krvi.

katy350

RNG prosim ta ked chcem jest mliecne napriklad trikrat denne tak mam zakazdym uzit ten Lacto enzym? neviem ako casto sa to smie..dakujem!!