Otázky na RNG

ritta12

RNG pytala som sa ta na nejaky produkt na pamat. Kedze si musim v mojom veku doplnit vzdelanie a uz mi to tolko nepali, proste sa tazsie ucim a tazko sa mi pamataju veci odporucil si mi vinpocetin,huperzine a ginkolid,je nejaky konkretny vyrobok co toto vsetko obsahuje na Iherbe ze by som si to objednala? A je este nieco co by som mala brat ci toto staci? dakujem

kajulka6

Ahoj Rng,je nieco z doplnkov na Pluca, potrebujem ich zregenerovat po zapale,dokonca mi zistili ze mam na nich i starsie pozapalove zmeny.Momentalne mam na nich nejake vydute naplnene vzduchom ktere mozu aj prasknut. Je nieco na to?
A 2.,otazka ci si vie detsky organizmus poradit-znicit bakterie bez ATB. Pytam sa preto lebo syn je skolkar a v triede je polka deti co su stale chorych a dalsia polka prevazne dievcata co su ako tak zdrave,ale je to jeden kolektiv nechapem ze mi po tyzdni v skolke skoncime s horuckami a strasnym kaslom na ATB,bez nich to neprejde,uz som skusala, a ine deti maximalne maju soplik alebo nic. Ci teda je mozne aby si ine deti s bakteriami poradili bez ATB alebo nie. Dakujem

RNG

Azbest sposobuje zaprasenie pluc a rakovinu pluc.Z inych rakovin ho este nikto neobvinil.
1/4 ludi dnes zomiera na rakoviny a je to najma zo zamorenia tela a niektorych mikrobov a parazitov, co vylucuju karcinogeny.
Synteticke patentovane latky/chemikalie s hormonalnymi ucinkami maju celu plejadu skodlivych vlastnosti, co lekari ako obvykle zlahcuju, cest vzacnym vynimkam.

Lulu2011

Dobrý den :)

poprosim RNG ci mozem kombinovat SSRI antidepresivum s hubou Reishi s vytazkom, ci pri vzajomnej interakcii nemoze vzniknut serotoninovy syndrom, dakujem :)

mamado

RNG ďakujem za odpoveď.
Môj pankreas riešim už 3 roky. zobrala som kúru Zentel na parazity. V stolici som mala zvláštne útvary, takže vyšlo zo mňa dosť.
Rok som brala kúru od liečiteľa. Podotýkam, že je to seriozny pán, doktor prírodných vied. Tiež sa mi velmi ulavilo a potom sa bolesti vrátili.
Teraz beriem produkty čo mi radíš: pankreatín, citricidal, oregánový olej, probiotiká, vlákniny, berberine, serrapaptazu, selen, zinok, olej z čierneho kminu,objednala som si candex,idem si objednať curcumin.....
Neviem naozaj čo ešte by som mala vyskúšať.
20 rokov pracujem v budove, ktorá je z azbestu. Nemôže byť príčina aj tam?
Ešte som brala pred rokmi velke množstvo hormonov kvôli otehotneniu.
A v rodine máme veľa rakovín, sestra zomrela na rakovinu žaludka, dedko a teta na rakovinu hrubého čreva.
Ale v ktorej rodine v dnešnej dobe nie je rakovina, však?
Ďakujem ti.

RNG

Pevnost a pruznost kosti zvisi od roznych mineralov, nielen vapnika, ale aj horcika, stroncia, boru atd. A samozrejme ulozenia dop struktur tychto mineralov v matici organickych latok.

PF2014

A chcem sa spýtať, má vápnik nejaký veľký význam v ´´tvrdosti´´ alebo pevnosti kostí? Lebo niekde som čítal, že zase až tak vápnik extra dôležitý nie je.

RNG

PF 2104, na 100% nie je prakticky nic, ale podla tych hodnot nemas velmi pravcdepodobne s pecenou ziadny velky problem

RNG

Curcumin aj Berberine mozes pouzivat neobmedzene dlho. Ale ja velmi neverim na "chronicke" lebo za kazdym zapalom musi byt pricina, tj alebo zamorenie alebo rozne mikroby alebo parazity.
A tie sa daju adresovat , najlepsie s neskodnymi potravi novymi doplnkami,. lebo tych mozes bez problemov zobrat viacero roznych naraz, , aby si mal co najsirsi zaber na rozne infekcie.