Otázky na RNG

analyn

pan RNG, reumu mi zistili pri rng chrbta- mala som uraz- asi 10 rokov dozadu, neskor mi potvrdili, ze mam reumu v celom tele. Roky uz beriem podla vasich rad rozne doplnky, spomalila som jej vyvoj, preto skusam aj ten boron. Rano, ked som vstavala z postele, trosku ma pichalo v chrbte posledny rok. Po 1/2 hod. som bola ok. Je to minulost. Asi mesiac pouzivam 3x denne 2 polievkove lyzice jablcneho octu. Nasla som to na forach, kde ludia tvrdia, ze avc beru uz roky a ze im to pomaha na reumu, pri bolestiach zaludka, tlaku, choresterolu a kope dalsieho. Preto som sa zaujimala aj o kokos. ocot. Za seba tvrdim ze je to super, len si treba zvyknut na ten smrad. Jabl. ocot rozmiesat vo vode a vypit. Uz to zacali skusat viaceri z mojho okolia, tak uvidime.

RNG

Daj mi mesiac a uvidime.Ja som dost konzervativny a nebudem pouzivat take davky, ako sa v tom clanku popisuju hned na zaciatku.
Rozhodne si nezelam Herxheimerovu reakciu.

redka

budem rada, ked niekedy napises ako ti to pomohlo ci nepomohlo... kazda skusenost sa rata... aj ked to bude dlhodobejsia zalezitost...

RNG

Nuz ja som sa po precitani toho clanku rozhodol doplnat bor a urobil som si roztok kyseliny boritej, 2 gramy do 1/4 litra vody a zacinam od polovice kavovej lyzicky(asi 20 mg borickej kyseliny) postupne zvysim az do 2 lyziciek(80 mg borickej) kyseliny na par tyzdnov na nalozenie tela, najma kosti borom a potom spat na lyzicku=40 mg borickej kyseliny dlhodobo.
Totiz ma velmi trapi reuma a uz som vselico na nu skusal takze toto je podla autora clanku velmi ucinne a extremne lacne, pricom sa mi zidu aj protiplesnove, antiviralne ucinky a hormonalne ucinky ako zvysenie testosteronu,estrogenu a podobne co ovplyvnuje velmi vyrobu energie, hospodarenie s mineralmi a celkove starnutie.

redka

Diky! Tak s objednavanim este pockam. Momentalne testujem okrem ineho aj mumio. Nie na konkretny problem, skor ako taka preventivna kura. Hlavne chcem predist psychickemu vycerpaniu pre strasny napor prace prve 4 mesiace v roku, z ktoreho sa potom spamatavam cely rok :) myslim, ze som si odpalila nadoblicky a spolu s nedostatkom istych mineralov a vitaminov to urobilo to co urobilo... A tomu by som sa chcela toho roku vyhnut. Uvidime ako to dopadne ;)

analyn

REDBATICA- beriem toho viac podla rad pana RNG, ale ten boron som zacala brat po precitani toho isteho clanku, co si sem dala. Vysledky nemam, v podstate ani ludia na forach, takze doberiem a koncim, boron mam aj pridany v mixoch na kosti, tak si myslim, ze to staci.

RNG

Katu, niekedy je biely povlak aj bakterialna cinmnost, ale obvykle je to candida a tu treba vyhubir, najma obmedzenim cukrov a jemnych bielych muk, tiez doplnenim kyselin a enzymov, ale najma doplnkom mikrovlaknin a probiotik.