Otázky na RNG

RNG

Na oreganovy olej odporucam najma vyrobok firmy NOW, Oregano oil caps,
Quercitinu treba 3 x 600 mg na vzdusne alergie, odporucam aj odhlienovac serrapeptazu, a toto vsetko najdes napr na iherb.com
Pravy citricidal, professional najdes v domacej firme Hoogle.sk

katy350

ja mam este stale biely jazyk uprostred, citala som ze to je zaludokk a slezina, prosim ako to precistit? dakujem RNG!!

karyyyn

RNG prosím ťa, chcela by som len poradiť, aby si mi napísal link na oregánový olej, kvercetín a GSE (citricidal). Mám alergiu a zahlienenie a prečítala som si z tvojich názorov že tieto tri by mi pomohli. Len vždy som našla iné výrobky, ešte aj z roku 2008 a vobec teraz neviem ktoré sú teda najlepšie. Stačí ak mi dáš link aj z USA, ja si ich už podľa obalov nájdem. Budem moc vďačná,
Kajka

redka

oprava :)))

slo mi len o to, ze ked uz doplnam to D3 + MK7 tak asi uz aj ten bor lebo netusim ci vobec nejaky prijimam v strave a ci dost... vapnik si nedodavam doplnkami lebo si myslim, ze toho mam dost (obcas si dam aj calmag... tam je aj kalcium - to len tak raz za 2 tyzdne)... tiez doplnam magnezium, lebo tam mam urcite velke medzery... davam si sumivy magnesium oxid :/ a tiez magnesii lactici a tiez chlorid horecnaty cez kožu....

redka

vdaka!

isla mi len o to, ze ked uz doplnam to D3 + MK7 tak asi uz aj ten bor lebo netusim ci vobec nejaky prijimam v strave a ci dost... vapnik si nedodavam doplnkami lebo si myslim, ze toho mam dost... obcas si dam aj calmag... tam je aj kalsoim... tiez doplnam magnezium, leto tam mam urcite velke rezervy... davam si sumivy magnesium oxid :/ a tiez magnesii lactici a tiez chlorid horecnaty cez kožu....

RNG

www.homeopat.mypage.cz
Velka vdaka za uvedenie tohoto c;lanku, za detstva sme pouzivali borovu vodu(3% roztok borickej kyseliny) ako dezinfekciu ocim a nosa, dnes som na toto viacmenej zabudol a uvadzam tu bor len na normalizaciu hormonov v davke 2 mg, co je zaroven potrebne pri osteoporoze spolu s inymi mineralmi.
Loz co uvadzxaju pri boraxe nako jede, je zrejma z MSDS,
avogadro.chem.iastate.edu
kde LD50 pre borax je uvadzane vyse 2000 mg/kg hmoty zatial co aspirin ma 200 mg/kg, tj je 10 krat tak skodlivy.
Tu napr uvadzaju borax alebo kyselinu boritu ako ucinny prostriedok na bakterialne a mozno aj fungalne vaginozy
www.earthclinic.com
bvhometreatment.com
a to je doslova zadarmo, kedze zdroje boritej kyseliny, co sa este stale v USA predava su velmi lacne, s cistotou 99.9%, pozri napr na
dudadiesel.com
ked pridas dopredu www.
aj na Slovensku je to mozno este dostat, videl som to napr na
www.adcc.sk