Otázky na RNG

ixo

Velmi pekne dakujem za odpoved a Vas cas.

Pancreatin sa snazim vygooglit, ale nikde poblizku ho nemaju skladomm ani na vami odporucanej stranke len v Amerike.

Serapeptáza Rx 30 000 U alebo 120 000 ktoru?

Oreganovy olej budem mat koncentrovany neriedeny budem si ho riedit vodou.

Mikrovlakninu tieto?
Arabinogalaktany:
Modifikovane citrusove pektiny:
Glucomannan:

citricidal som este neskuma :-)

To je vstko co sa mi podarilo doteraz zistit. Mozem to brat vsetko naraz? Neporazi ma od toho?

RNG

ATB su ucinne len na niektore bakterie, ale nie na vsetky a su pozitivne neucinne na rozne ine mikroby, ako plesne, hnilobne kultury a podobne, ktore dokonca casto podporuju tym ze znicia ich prirodzeneho protivnika, probiotika.
Na odmorenie odporucam ovela sinejsie enzymi, ako napr entericky pokryty pancreatin firmy Solgar)(najdes na iherb.com napriklad)
Tiez serrapaptazu a oreganovy olej, co potlacaju rozne infekcie,tiez odhlienuju, co atb nevedia.
Ucinny liek/potravinovy doplnok poznas za tyzden dva najneskor, ked ho pouzijes v dostatocnej davke.
Odporucam brat nielen silne probpotika ale aj zmes roznych mikrovlaknin na ich rozmnozsenie najmenej 1000 az 10 000 krat, aby osadili celu crevnu floru.
Na niektore infekcie je dobre pitr roztok citricidalu, pozri na ten ucinny citricidal profesional, co ma napr firma Hoogle. Mozes tam mat totiz aj antibioticky vzdorujuce infekcie ako MRSA, VRE a podobne, na co brat antibiotika je vyslovene im davat zelenu

ixo

Dobry den RNG.

Kde zacat. 03.08.2014 som bol operovany na perianalny absces narezali mi zvierac a drenazovali bez ATB.
Cas hojenia mi bol oznameny cca 5 az 6 tyzdnov. Po niekokonasobnom zhojeni a opatovnom prasknuti som siel na cicrugiu zasa.
Tentokrat druhy zakrok 3.12.2014 nasli mi ustie z hrubeho creva az do abscesu (fistulu) teraz mam cez hrube crevo (viacmenej zvierac)
v tom kanaliku (fistuli) az na povrch silon s guzlikmi ktorym si to mam stale cistit a aby sa rana nezhojila.(nechceli ma viac rezat aby som nestrasal stolicu).
Tak aj robim pokial sa mi silon neprereze az na povrch. Vyteka mi odtial po troske zltozelena emulzia najskor hnis.

Min. 3x denne umyvanie zvieracu Betadynnovym mydlom a cistenie kanaliku silonom s guzlikmi.
Bral som Atb. - Zinat 2x+tbl denne
Beriem Stale - Entizol 250 mg 2x 2tbl denne
beriem aj probiotika Biopron 2x1tbl denne
beriem 1x denne Zenaro nakolko som bol chory s dychacimi cestami

Objednal som si Wobenzym s tym, ze mi to pomoze ranu skor zahojit s tym prerezavanim.

Som zufaly taha sa to somnou dlho, preto Vas prosim o radu, co by mi bolo pomohlo respektivne ako by som mohol pomoct procesu vyzdravenia.

RNG

Pancreatin , co sa predava ako doplnok je velmi podobny nasmu vlastnemu pancreatinu a pancreatin plus obsahuje aj enzym Alpha Galactosidase, co ti pomoze stravit aj cukry, co telo inac nevie stravit,tj niektore zeleninove a strukovinove. Celkove tento enzym navrhli vlastne proti nafukovaniu povodne.
Kolko potrebujes betainu HCl,to si musis zistit sama.
Pancreatinu stacia 2 kapsule toho z firmy Jarrow alebo z firmy NOW, (4 x 500 mg)

katy350

RNG prosim ta poradis mi ako uzivat ten Pankreatin plus? Uzivam dve tbl Betain HCL trikrat denne a k tomu si mam dat este aj ten pankreatin pred kazdym jedlom? kolko a kedy?
ten pankreatin plus si mi poradil kvoli zelenine, ktora mi robi problemy... ale vlastne neviem, ktore enzymi myslis co tu vzdy radis.. .ze mame jest kyseliny enzymi a vlakniny.. ze ktore enzymi konkretne? moze byt teda ten pankreatin?? dakujem.

RNG

Rita, to su blbosti rozsirovane na internete, ci uz naschval alebo z nevedomosti.
Mnozstvo probiotik v kapsuliach je vahove niekolko desiatok miligramov. A tieto sa musia v crevach rozmnozit na vyse 1 kg, tj znasobia aj vyse 10 000 krat. Takze akekolvek mudrovania okolo predavkovania probiotickymi doplnkami su nezmysel.
Tak isto je nezmysel tvrdit, ze probioticke doplnky obsahuju skodlive kultury. Doplnky nesmu podla definicie obsahovat nic skodlive. Inac by ich stiahli z trhu expresne.

RNG

Perla, ako som povedal, kvapockove infekcie zo vzduchu sa najprv usadia v prinosnych dutinach a odtial nakazuju mandle, hrdlo priedusky a pluca tokom infikovanych hlienov. Teda v tych prinosnych dutinach ich musis vyhubit najskor, inac sa ti hrdlo a priedusky budu znova a znova nakazovat.

ritta12

RNG citala som clanok o probiotikach a ze sa to s nimi tiez nema prehanat,pretoze ak obsahju privelke mnozstvo miliardy ci biliony bakterii tak nam to moze uskodit, lebo ze v tele je niekolko tisic inych roznych bakterii a ked im posleme v tabletke zo 10 druhov a este aj niekolko bilionov tak aj privela bakterii moze skodit lebo moze znicit ine dobre co tiez ziju v crevach, alebo sa prilis rozmnozia iba tie co im davame v tabletkach. Je toto pravda? Ty odporucas aj pre deti napr. ten od healthy origins alebo treba nejake detske probiotika pre 4,5 rocne dieta. Dakujem