Otázky na RNG

RNG

Kajulka 6, ked chces mat doma nieco naozaj silne antiviralne, zaobstaraj si chaparal a monolaurin. Oba maju dlhu zivotnost, aspon 4 roky a dovtedy sa ti to urcite zide.Najma pri dnesnych roznych virusoch ktorych obieha coraz viac.

ritta12

Ahoj Rng,niekde som citala ze pouzivas obe formy C vitaminu, aj kyselinu ascorbovu aj ester C. Preco aj kyselinu citronovu ked ta sa v tele udrzi len kratko. Praveze som si myslela ze budes len ester C pouzivat.
A 2. otazka co hovoris na enzymovu terapiu u deti, na jednej strane sa tvrdi ze to nepomaha iba ked ma clovek zapal ako reumu v tele a na druhej strane nas imunolog tvrdi ze ak je dieta dlhsie chore tak mu ta enzymoterapia posilni imunitu a zregeneruje telo,pocul si o niecom takom? A vobec davat to malym detom sa mi moc nezda,predsa su to bielkoviny z prasata. Dakujem

katy350

RNG ten pankreatin plus si teda objednam. vies mi ale prosim povedat, preco ma naduvaju aj mikrovlakniny a vitamin B??? musela som prestat uzivat psylium aj spirulinu. ale ty to tu vzdy radis, je to zdrave, chcem to jest, ale nechapem preco to moje telo odmieta... :(

kajulka6

RNG a co by si nasadil pri kiahnach, cakam ze ich syn kazdu chvilu doprace zo skolky, tam mam siahnut po niecom silnom antiviralnom,ci gse a olivovy list postaci...
A napisal si mi ze: Je obrovsky rozdiel v priebehu viralnej choroby, ked nic nespravis alebo sa branis "zubami nechtami "

Vyhnes sa tak velkej vacsine poskodenia tela.
TOTO ma zaujima co si myslel ze sa poskodi telo ak sa nebranim,to znamena ak nic z doplnkov neberem pocas choroby? Dik :-)

RNG

Glutathion je silny antioxidant, okrem ineho, a preto je pre vacsinu ho dobre doplnovat.
Na znackach nezalezi, len na obsahoch ucinnych latok.
Pri enzymoch je to enzymaticka ucinnost, v jednotkach USP, kde kazdych 1000 jednotiek rozlozi jeden gram prislusnych latok, tj proteaza rpozklada bielkoviny/proteiny, amylaza rozklada rozne komplexne sacharidy a lipaza umozni stravit tuky.
Pancreatin od Country life po prepocitani na jednu tabletu je 1/2 tak silny, ako Solgar a je tiez entericky pokryty, tj nepomaha natolko travit ako odstranovat zamorenia v tele, lebo sa rozpusta az v crevach.
Na obsah pancreatinu je najlacnejsi zo Swansomvitamins.com
ale do zahranicia ma swanson dost vysoke postovne,. tj oplati sa na Slovensko od neho objednavat az ked mas viacero doplnkov, co su tam podstatne lacnejsie. Ako napr yam a extrakt z olivovych listov alebo niektore mikrovlakniny ako arabinogalactany, modified citrus pectines, alebo mnapr praskove aloe vera, freeze dried, co je koncentrat 200: 1 s obsahom skoro identickym, ako cerstvo vytlacena nekonzervovana stava/gell z aloe.

RNG

Kajulka 6 malic acid je kyselina jablcna, Ale potasium, sorbate je konzervacny prostriedok co sa dava do ovocnych stiav bezne proti kazeniu. pre to osobne nikdy nekupujem takto konzervovane stavy. Nie je to sice velmi skodlive, ale ani velmi uzitocne
Vitamin C beriem len ako cistu kyselinu askorbovu, alebo ester C s bioflavonoidmi, co je az 5 x tak ucinny, ako kyselina askorbova.