Otázky na RNG

RNG

Na cysty treba entericky pokryty pancrcreatin, tiez pripadne aj DIM, aby sa nahodou nezmenili na rakovinne.
Inac casto sa vytvaraju pri prilisnej hladine estrogenov, tj dobre je si ich znizit, a nie naopak pouzivat fytoestrogeny a HAK.

mirka135

@RNG

Dobrý deň, v jednej diskusii ste písali o syndróme polycystických vaječníkov a o možnostiach prírodnej liečby. Mám 20 rokov, mám tento syndróm, ale mám zároveň zväčšenú štítnu žľazu a som veľmi chudá. Gynekologička mi predpísala antikoncepciu Evru, lebo je to náplasť a tabletky som znášala zle. Avšak, som znepokojená tým, koľko estrogénu by som prijímala a obávam sa nežiaducich účinkov ako je napr. aj rakovina prsníka. Chcela by som preto skúsiť liečbu na prírodnej báze,a preto som vám napísala, či by ste mi nevedeli poradiť.

RNG

Magnesum stearate z raslinnych zdrojov sa pouziva ako plnidlo na sypkost tabliet a kapsuli, , je to absolutne neskone e-cko. , zlucenina stearickej mastnej kyseliny a horcika.

marianna-1

ja pouzivam chapparal od Arizona natural, Olive leaf extract 15% od Swanson Superior Herbs, Monolaurin od healthfromthesun a Indol3C mam od medikapharm.

Chaparal obsahuje navyse magnesium stearate, gelatin. capsule,

Monolaurin obsahuje navyse magnesium stearate, silica, cellulose capsule,

olive leaf obsahuje navyse: magnesium searate, microcrystalline cellulose (plant fiber), silica, gelatin capsule.

Indol3C obsahuje navyse len zelatinovu kapsulu

Mozem to vsetko uzivat? denne vsetko po dve tablety len monolaurin 5 tabliet denne. Zavazi na davkovani ajj to ze mam len 157cm a 45kg?Chcela by som toto vsetko skusit uzivat aspon pol roka. Chaparal pre istotu kazdy druhy tyzden. Na znizenie HPV infekcie. Mam obavu aby mi to neznicilo pecen alebo oblicky ja sa v tom moc nevyznam.

Dakujem za odpoved.

RNG

Nemam sajnu, co za antivirotika pouzivas, vsetky farnaceuticke antivirotika maju plno skodlivych ucinkov. Ja pouzivam bezne monolairin, chaparal, kolostrum,lemon grass oil(citral) selen zinok a podobne, tie nenaju ziadne skodlive postranne ucinky

RNG

Cerva, mandle nie su zdroj infekcii ale prinosne dutinu ,kde sa usadi kvapockova infekcia a kde ju treba vyhubit najma kvapkymi citricidalu do nosa.
Ak to prerastlo na hlienovu infekciu, tak to treba hubit NAC a kapsulami oreganoveho oleja.

marianna-1

dobry den, chcem sa spytat mozem uzivat antivirotika 2tab. denne indonal3C, extrakt z olivovych listov 2xtab, 5x monolaurin, kazdy druhy tyzden uzivam chaparral 2x denne, fenixove slzy som na 3tej kvapke . Mam HPV virus vysoku pozitivitu. Chcela by som sa takto liecit pol roka.
Mozem si poskodit pecen alebo oblicky ked budem uzivat tak vela a antivirotik tak dlho?

Dakujem

cerva

Pekny den prajem RNG,
dakujem za doplnujuce informacie. Nakupim serapeptazu 250 000 IU, NAC a chaparal. Chcela by som len informovat, ze stav mandli sa mi vyrazne zhorsil. Neviem ci sa to takto lieci a a ni kolko to ma trvat, ale mam ich velmi hnisave a zapalene. Hrdlo ma nejakym sposobom neboli, kvapkam sitricidal do nosa, pijem, kloktam, beriem oreganove kapsule a koloidne striebro.

RNG

Probiotika neskodia, prave ze naopak, je to len malicka nasada, co sa musi rozmnozit 1000 az 10 000 krat, aby nam obsadila dobre creva,