Otázky na RNG

RNG

Robo, caste znamena ze dostavas alebo mas v prinosnych durinach neustale infekciu, co sa da vytlct kvapkami roztoku citricidalu, pozri cez Hoogle na citricidal, profesional, a roztik je 6 kvapiek toho, nie inych do 100 ml vody.
Nakaza v strednom uchu je najma hlienova a na to treba odhlienovace ako NAC, serrapaptazu a najma oreganovy olej, najlepsie v enterickych kapsuliach ako to ma napr firma Now Foods.

katy350

ak smiem pridat moju skusenost s tym protiparazitnym balickom od Jukl.. u mna ziaden efekt... nic to so mnou nespravilo.. alebo ze by som fakt nemala parazity?? neviem... ale kazdopadne som to uzivala presne podla navodu a nic sa neudialo...

redka

menma keby som zjedla to co ty asi mi je tiez zle... skus na cas vyradit vsetko mucne, vsetky oblinniny, cukor v akejkolvek podobe... dopraj si zeleninu - surovu, varenu, parenu, pecenu a nejake kvalitne tuky a bielkoviny... vynechaj aj mliecne vyrobky... skus protikvasinkovu dietu... daj si urobit testy na potravinove alegie alebo si aspon sam urob test na potravinove intoleranci ak mas vysnych 80 eur....

menma

Zdravím znova píšem, pretože mám stále nejaké problemy tak sa snažím hladat aj svojov cestov už dlhšie ma slabo bolieva brucho v pondelok u dokotrky ked mi stlačala brucho tak ma bolelo dnes som mal žltu stolicu 3x skoro v jednu hodinu jedol som len ovsene vločky čiste po nich mi bolo fajn všetko normalne no potom som mal fazulovu polievku a 3 rožky a do teraz mam pocit nafuknuteho brucha asi týžden-dva mam stolicu aj 3-4x do dna čo som hovoril aj doktorke.. začinam sa bát že moj problem koreni niekde v žaludočnich problemoch, čo sa týka tých doplnkov proti infekciam to som objednal už kupil som aj probiotika takže budem do uživať ked to príde, zatial sa chcem nejak preventívne stravovať alebo aspon aby sa problem ak je v žaludku nezhoršoval chcel by som od vás nejaké prírodne doplnky na zlepešnie funkcii traviaceho systemu hlavne na pankreas neviem či to ma spojitost ale pomaly sa mi hojja rany.. žeby som mal cukrovku ?? už sa začinam fakt o seba bát že čm dalej nič nerobím tým je to horšie.. čo je najlepšie na tekýto problem ked to človek preženie z jedlom? ked ma problemy z travenim ?

kajulka6

RNG a na virusy je lepsia chaga alebo chaparal? Je chaga aj pre male deti?

A ked mam 60% citricidal profesional a chcem si vyrobit kapky do nosa ALE pre DIETA 4,5 rocne, mam dat na 1 deci kokosoveho oleja a 1 kvapku citricidalu?

dakujem

ritta12

RNG pocul si o klincekovej tinkture? Do 2 dcl vodky alebo ineho alkoholu pridat vrecko klincekov, nechat zo 1 tyzden luhovat a potom pit denne po malej lyzicke. Ze to ma zabit viac ako 60 roznych virusov a bakterii. Je to pravda? Dakujem

Robo274

Dobrý deň. V prvom rade všetka úcta koľko a ako pomáhate ostatným svojimi radami a vedomosťami. Mám na vás aj ja prosbu o radu. Muž, vek 35. Asi rok šumenie, pískanie v ušiach. Cca asi 3 týždne praskanie, pukanie v ľavom uchu. Vyšetrenia: uši v 1000% poriadku, dosť často upchávanie nosa, bez hlienov, iba zdurenie slizníc. Zatiaľ závery: pískanie pravdepodobne z krčnej chrbtice ( bol nejaký nálež z MR - vydraté platničky ) a teraz to praskanie záver: pravdepodne zle ovzdušnená či priechodná eustachova trubica.Čítal som vo vašich dávnejších príspevkov o odstránení virálnych zápalov, odhlienovaní...chcem vás poprosiť o radu čo použiť a ako....vopred vďaka za radu. Robo

RNG

Claire, toto forum nedovoluje pisat priamo zdroje doplnkov, lebo to povazuje za nedovolenu neplatenu reklamu. Mozem ti len naznacit, pozri na zdroje ako ihwerb.com alebo swansonvitamins.com a tam najdes probiotika, ktore na to aby sa ti dostali za ziva do criev musia byt tepelne a kyselinovo odolne. Pozri napr na znacku Healthy Origins.
Z mikrovlaknin pozri na psylium, inulin arabiniogalactany glucomannan a modified citrus pectines. Dobra je zmes vsetkych dokopy, lebo probiotika potrebuju tiez pestru stravu, nie jednotvarnu.

RNG

Andrea, na vzdusne alergie je dobre brat 3 x 500 mg Quercitinu(to je dospela davka na 70 kg osobu, musis si to ptepocitat v pomere vah)
Na odhlienenie je NAC (2 x 600 az 1200 mg=dospela davka) tiez serrapeptaza(3 x 120 000 IU) a oreganovy olej( 3 x 200 mg carvacrolu)
Uvedene davky su na dospeleho a treba ich prepocitat v pomere vahy dietata ku dospelej vahe.