Otázky na RNG

kajulka6

RNG a na virusy je lepsia chaga alebo chaparal?
A ked mam 60% citricidal profesional a chcem si vyrobit kapky do nosa ALE pre DIETA 4,5 rocne, mam dat na 1 deci kokosoveho oleja a 1 kvapku citricidalu?
dakujem

PF2014

Ahoj RNG. Tak po 2 rokoch som chytil nejakú chrípku a pliagu, čo ma ničí už 7 deň. Najskôr teplota 38.8, ďalší deň niečo nad 38, a potom už len niečo nad 37, včera konkrétne 37.4. Momentálne ma asi trápi najviac bolesť hrdla, a zhruba po nejakých 10 rokov sa mi po 2 minulé noci pustila krv z nosa, a to dosť masívne. Mám doma citricidal, tuším 33 alebo 34%. Potom ešte cats claw, malo by to zabrať na nejaké takéto prípady? Aké mám zvoliť dávkovanie, mám aj extrakt z olivových listov, min 55% carvacol. Koľko tabletiek môžem z toho užiť?

RNG

Nepoznam dovod, preco neodporucaju jest bielkovinne jedla a B-6 s L-Dopou, ale pre istotu tam daj aspon 2 hodiny pauzy.

RNG

Dopamin sa slabo dostava do mozgu kvoli mozgovej krvnej bariere. Ale L-dopa prenika velmi dobrwww.ncbi.nlm.nih.gov
Viac okolo L-DOPY z hladiska mediciny(neviem ci sa im celkom da ale doverovat, zialbohu) najdes na
en.wikipedia.org

RNG

Kajulka 6, n3eviem , ake davky pouzivas, ale na oregano olej odporucam davku co ti da minimum 3 x 200 mg carvacrolu, ako to mas v kapsuliach firmy NOW
Okrem toho nevidim ziadne odhlienovace a odmaskovace, ako NAC a serrapaptazu. Niektore nakazy sa totiz zdruzuju do velkych hromad, tiez biofilmov, do ktorych antimikrobialne latky nevedia v dostatku preniknut. Takze ich treba odmaskovat/odhlienit.
Kedze dnes obieha aj hromada virusov, co sa kombinuju s inymi nakazami, odporucam ti brat aj nieco silne antiviralne, ako napr chaparal, vysoke davky vitaminu C(1 gram za hodinu esteru C)pripadne collostrum, 2 x denne polievkovu lyzicu kopcom praskoveho.
Prave si o idem zamiesat aj ja, lebo sa chystame poobedena navstevu deti a vnucat (Thanksgiving), ktore su este stale ciastocne chore a pre zmenu to pred par dnami dostala aj moja zena.
Takze sa musim aspon dopredu branit, aby sa mi to nedajboze znovu nevratilo

RNG

Acme1 novy citricidal som este neobjednal, mal som totiz dostatocnu zasobu(liter) povodneho GSE, ktore obsahovalo quaternialne zluceniny. Ale v blizkej buducnosti aj ja budem musiet niekedy si objednat citricidal, profesional, na ktorom je napisane jasne , ze obsahuje tie quaternialne zluceniny. Na Slovensku je dostupne miestne z firmy Hoogle.

RNG

Katy daleko najdlhsie sa v tele zdrzi forma vitaminu C pod menom Ester C. Je sice drahsia ako ine, ale vyplati sa to, lebo je az 5-8 krat tak ucinna

lumaraki

Ahoj, RNG.
Uzivam l-dopu na parkinsona a nemam vela skusenosti. Teraz som skusila aj Qercetin a tlacilo ma srdce.
Z tych informacii ktore mam ma napadlo, ze sa dopamin tvori uz v tele a asi robi sarapatu.
Ako ho dostat do mozgu?
Treba brat extrakt zo zeleneho caju, alebo vitamin B6?
Pri dope na iherb uvadzaju, ze nejest bielkovinove jedla a B6.
Mam z toho chaos. Mozes mi poradit?
Dakujem, lumaraki.

Jimmi21

RNG no ja sám neviem z čoho to mám preto chcem skúsiť viac prípravkov aj na testosteron aj na prostatu proste na celkove zlepšenie močových ciest,fukncii atd.. čo by si poradil?