Otázky na RNG

redka

Lokes prosim ozvi sa mi na mail, ci mas vazny zaujem o ten candex alebo nie... ozval sa mi jeden pan, ktory to potrebuje surne pre svoju choru maminu... potrebujem to vediet este dnes...

RNG

Knaja, sa som si do nosa napchal rozdrveny cesnak a o 15 minut mi do krvi vyzral sliznice, preto som teraz o tolko mudrejsi, ze ten cesnak do nosa neodporucam, aspon nie koncentrovany.

RNG

Candex je dobry na boj s plesnami v kostnej dreni, ktore sa asi nijak inac, nez roznymi probiotikami protiplesnovymi vybit neda.

RNG

Ziarivka obsahuje len trosticku ortuti a ortut po case vyprcha/sublimuje. To malo co si mohol dostat dychanim ti telo vyluci pomerne rychlo. Ak to chces urychlit ber nejake chelatory, napr skus ALA. Akl nebudes mat virenie ortuti v davke 200 mg ALA, tak nemas telo nijak zvlast zamorene.
Fosfory, tj ten biely prasok na stenach ziarivky je dost jedovaty, takze aj to moze sposobit docasne problem, ale tiez len kratkotrvajuci.
Takze sa ukludni.

RNG

anuska ja pouzivam B-3 vo forme inositol hexaniacinate(no flush niacin) v davkach 500 az 1000 mg, spolu s benfothiaminom na moju periferalnu neuropathiu(strata citu v prstoh na nohach a neskor aj rukach, diabeticka komplikacia)
B-3 sa viaze na GABA, co sa v tele produkuje na ukludnenie svalstva najma v crevach, ale nemoze sa dostat do mozgu len ked je viazane na B-3. Tam to sluzi ako ukludnujuci neurotransmiter.

RNG

Janelan, citricidal ta nemoze oslabit, len posilnit, ked ti vybije v tele rozne oslabujuce nakazy.
Bordetella pertusis je bakteria co sposobuje cierny kasel. Tvori kolonie a nalepi sa na bunky bielkovinnymi materialmi , najma na bunky, co maju flaglely tj chlpky, co vynasaju hlien von a zastavi ich cinnost. Preto treba trena tie kolonie rozbit, tie lepiace bielkoviny rozbit a tym sa potom tieto bakterie obnazia a mozno ich lahsie znicit. Odporucam serrapeptazu 3 x 120 000 IU a oreganovy olej, ktory sa ako aromaticky=prchavy dostane prakticky vsade.
Inac myeloma je podla niektorych lekarov aj zalezitost plesni v kostnej dreni, takze okrem prostriedkov proti rakovine by som bojoval zaroven proti plesniam, co je asi rovnake ako proticandidove.

RNG

Janelan, citricidal ta nemoze oslabit, len posilnit, ked ti vybije v tele rozne oslabujuce nakazy.
Bordetella pertusis je bakteria co sposobuje cierny kasel. Tvori kolonie a nalepi sa na bunky bielkovinnymi materialmi , najma na bunky, co maju flaglely tj chlpky, co vynasaju hlien von a zastavi ich cinnost. Preto treba trena tie kolonie rozbit, tie lepiace bielkoviny rozbit a tym sa potom tieto bakterie obnazia a mozno ich lahsie znicit. Odporucam serrapeptazu 3 x 120 000 IU a oreganovy olej, ktory sa ako aromaticky=prchavy dostane prakticky vsade.
Inac myeloma je podla niektorych lekarov aj zalezitost plesni v kostnej dreni, takze okrem prostriedkov proti rakovine by som bojoval zaroven proti plesniam, co je asi rovnake ako proticandidove.

knaja

RNG, nie rozdrveny cesnak. Vymastit najprv nosne dierky a obrezany cely strucik cesnaku (aby vyplnil nosnu dierku)len jemne vopchat do nosa len na kraj a dychat asi 15 min a vybrat, aj s cibulou tak isto..cely kusok len na kraj dierky, ide len o tie etericke oleje. Vtedy sa jej tie usadeniny uvolnili od sliznice a mohla ich vysniakat a nemuseli jej to vysekat. Uz som to hadam zrozumitelnejsie napisala. :)