Otázky na RNG

mastie

ku Katy35O
klystír do 2litrov vody, ktorá natečie aj do tenkého čreva...
myslím,že aj u mamy je dôležité čisté črevo,už len kvôli lepšiemu vstrebávaniu liečiv

Lucy29

Dobry den RNG,
nahodou som natrafila na toto forum a velmi ma zaujali Vase rady, preto aj ja by som Vas chcela o ne poprosit...
Aby som sa prilis nerozpisovala, cca pred rokom a pol ma zacali trapit uzkosti. Nebolo to nic hrozne, ale kedze som zrazu nebola vo svojej kozi, zacala som to riesit. Ked to neprechadzalo, zavolala som kamaratovi-psychiatrovi, ktory mi predpisal AD{elicea,mirzaten}. Stav sa mi zlepsil a pred cca dvomi mesiacmi som eliceu postupnym znizovanim vysadila uplne a mirzaten beriem vecer uz len 1/4 tabletky z 15mg{t.z.cca 3.75mg} a chcem ho tiez uplne vysadit. Uzkosti sa mi vsak vratili a k liekom sa uz vracat nechcem, lebo verim, ze sa to da zvladat a prekonat aj bez nich. Na fore som si nasla rozne doplnky zo stranky iherb, ktore odporucate a chcem si ich objednat, len by som potrebovala radu. Co vsetko by sme mi odporucili?
Urcite si objednam SJW, Stress B-komplex, len neviem, co dalej...mam skusit 5-htp, vitamin d-3, niacin, gaba...lebo sa v tom akosi neviem zorientovat? Uzivam aj l-tryptofan od znacky brainway, chlorellu a zeleny jacmen od green ways. Mozno by som potrebovala doplnit aj nejake mineraly, nakolko takmer denne chodim do sauny...A este posledna otazka...co ma trapi asi najviac, nakolko som "velky spac" a spanok je pre mna velmi dolezity. Spim ok, len mam posledne dni problem so zaspavanim, co s uzkostami urcite suvisi. Nasadila som si aj melatonin, ale zatial mi to nepomohlo. Budem Vam velmi vdacna, ked mi poradite, co by mi mohlo pomoct. Dakujem

katy350

este by som RNG velmi rada poprosila o pomoc pre moju mamu.
pred tridsiatimi rokmi mala trombozu v nohe a dodnes jej ostali velmi nepekne zily a opuchliny. ta noha ju cele tie roky boli. pred asi dvoma rokmi sa dala od dr. nahovorit na protichripkove ockovanie
( :((( ) a este v tu noc musela ist na pohotovost. potom bola na pohotovosti este trikrat. odvtedy dostava do tej nohy neznesitelne krce, hlavne v noci. uziva detralex, ktory jej tie krce skrati casovo. teda ze netrvaju az tak dlho. dnes v noci zase chudera nic nespala, uz vecer citila, ako jej tam zacina v nohe brniet a vtedy uz vie co bude nasledovat... neznesitelny krc a tlak a akoby cirkulacia v tych zilach...
prosim ak by si vedel poradit nieco, len mi prosim prosim napis presne ktory produkt a ako silny a ako casto uzivat. a este okrem toho ju bolia aj klby, lekarka potvrdila artrozu. DAKUJEM!!!!!!

katy350

velmi pekne dakujem! neviem ako sa este ocistit, brala som uz snad vsetko... ale ako sa cisti tenke crevo to veru este neviem...
podla jazyka mam este najvacsi problem s hrubym crevom, lebo najvacsi povlak je vzadu pri koreni jazyka. budem vdacna za kazdu dalsiu radu.

mastie

ku Katy350,myslím, že problém bude v neúplnej očiste,keď nemôžeš orálne,skúsiť si spraviť veľký klystír,čo zachytí aj tenké črevo

RNG

Menna , spravne davkovanie je 35 kvapiek toho citricidalu do litra vody, a pijes to pomalych glgoch (dolezite!!!) casto(kazdu 1/4 hodinu) tak aby si to mal do vecera vypite.

RNG

Katy 250, naducvanie v zaludku je z nedostatku kyselin, Naduvanie v crevach je z nedostatku spravnych enzymov a zo zlej crevnej flory Spravne osadene probiotika naduvaju len minimalne.

menma

Zdravím rng už mi prišiel z hoogle citricidal 29,5ml ako to mam dávkovať na flaštičke píšu myslim že 2-5 kvapiek inak ked to budem uživať tak to vyplavi aj tie dobre bakterie či nie?

katy350

velmi pekne dakujem vsetkym za rady!
ono je to pravda asi, ze uzivam toho vela, ale vsetko som uzivala postupne. studovala som to tu mesiace, kym som si tie doplnky poobjednavala..
potrebovala som sa poriadne precistit. zacala som koloidom a popri tom som brala len tie vitaminy. potom zase gluten defense rano nalacno a plus samozrejme tie kyseliny, pankreatin a vitaminy. potom zase ten protokol dr. berksona. proste vsetko postupne. ale stale ziadne zlepsenie. tak uz neviem ze co mam este robit. plet mam stale horsiu a horsiu, naduva ma uplne vsetko, brucho mam ako tehotna, padaju mi vlasy, hore mam uz normalne plesinu, jazyk biely az do zlta. hlieny.. no proste vsetko.. na zufanie. a samozrejme ze som vylucila vsetko mliecne, psenicu, vajicka, ...