Otázky na RNG

RNG

Zanesene creva znizuju absorbciu zivin, cize su pricinou okrem ineho aj unav a doslova otrav tela, kedze sa v nich rozmnozuju rozne skodlive mikroby. v usadeninach.
Preto odporucam kazdemu brat zmes mikrovlaknin a samozrejme obcas aj probiotik. Tie cistia creva, absorbuju rozne toxiny, a vynesu zamorenu zlc z tela, ktora by sa inac reabsorbovala

cerva

Dobry den prajem RNG, pred par dnami ste mi radili veci ohladom dutin a pod. Robim druhy den /roztok z GSE pitie aj kloktanie aj nos + kapsule oreganoveho oleja/ objednala som uz aj koloidne striebro. Moj stav sa zatial nijako nezlepsil, avsak je to asi prilis kratko. Povsimla som si, ze vzadu mam nejaky vyrastok /je v pravo - na fotografii vsak vlavo, vyznacila som - ono sa to tak hybe / visí, plantá, preto to nie je prilis dobre vidno, lebo ked som to fotila, ono sa to tak nacuclo na stranu k stene/ co si o tom myslite? Je mi divne ze ORL lekarka na to nic nepovedala.

kurnos1

Dobry den RNG, vase prispevky sledujem uz dlhsie, snazili ste sa mi pomoct ked som mal problem s kaslom. Teraz ma zakernu rakovinu (opatovne pankreas a okolie) moja mama. Nasli sme vela alternativnych metod (vitaminov, doplnkov,...), avsak je toho prilis vela a nevieme co by mohlo fungovat. Mozem vam niekde (sukromna sprava) napisat detaily ak treba, resp. ak budete vediet poradit v tejto oblasti. Dajte mi prosim vediet co potrebujete vediet aby ste nam poradili, resp. ci ste sa stretli s podobnymi diagnozami (rakovinou organov v bruchu).
Vopred dakujem za odpoved.

PF2014

Ahoj RNG, potrebujem sa poradiť, chcem si kúpiť magnézium, ale nechcem si objednávať cez internet, chcem si kúpiť magnézium v takomto zložení : Elementárny horčík 500 mg (z vysoko absorbovateľného prírodného komplexu šiestich zdrojov horčíka vrátane oxidu, citrátu, fumarátu, malátu, sukcinátu a glutamátu). Je to kvalitný zdroj horčíka?? Oplatí sa do toho dať peniaze??

gabi123

dobrý den p. RNG., po dlhsom case by som ta rada znova poprosila o tvoju radu... cistit hrube crevo si mozem prirodnym doplnkom colon, alebo pouzit viacero vratane psyllia, colostra atd. moze sustavny stres ovplyvnit imunitu tela natolko, ze som dost casto chora? alebo to suvisi s tym, ze mam zanesene hrube crevo....dakujem za tvoj cas a odpoved

RNG

Co sa tyka osteopenii, na to nestaci brat len vapnik, ale su potrebne vsetky mineraly, co sa podialaju na tvorbe kosti plus minimum vitaminy D-3 a K-2. Odporucan to brat napr doplnok Bone strength od formy NOW, co ma tieto vsetky v dobrej forme na ansorbciu pritomne v spravnych pomeroch.

RNG

Ako vsetko v tele aj nadoblickove/adrenalne zlazy sa daju regenerovat branim doplnkov na ne a najma destresovanim, co ich povodne presililo.

pancucha

zdravim RNG..prosim porad daju sa poskodene nadoblicky este s niecim zreparovat..vyliecit? dalej prosim poradit ucinny vapnik...mam ostenopiu dignostikovanu

RNG

Zatial podla mnojich informacii nie je nikto na koloidne striebro alergicky. Bolo by t aj divne, kedze striebro nevstupuje do reakcii v tele prakticky vobec a v koloidnej strebornej vode je ho strasne malicko udia, co maju na strebro alergie ho vlastne nemaju na strebro, ale primesy v nom a najma nikel, co davaju na strebro, aby necernalo.