Otázky na RNG

perla1

Zdravim ta RNG,prosim ta o radu ohladne konzervantov, kupujem pudingy pre syna a 1., obsahuje stabilizator karagenan a karobovu gumucitran vapenaty. Je to nieco zle? a 2., tiez karagenan a uhlicitan sodny. Je tu nieco co je pre dieta nevhodne? Dakujem

RNG

Meles meles, cize europsky jazvec
en.wikipedia.org
ma v tele nasytene tuky ,ktore sa pouzivali tradicne do roznych masti, podobne ako aj jeleni loj.
Osobne nevidim na tom zlozeni nic extra zvlastne, ale definitivne je vhodnejsie na masti ako petrolejova medicka vazelina,lebo je to jedla mast/olej a nie ako vazelina z nafty, ktora je pre telo skodliva, ak sa absorbuje cez rany alebo kozu do tela. Samozrejme nikde nehovoria o jej jedeni, hoci sa napr pouziva na mastenie hadiciek do zaludka, kde sa samozrejme cast toho dostane do traviaceho systemu.
Pozri na zlozenie
www.pjoes.com

orol

Dobry neskory vecer p. Profesor

dovol mi otazku

Je liecivy tuk z Meles meles ? Konkretne AKE ZLOZENIE MA ???

Mohol by si mi prosim dat aj odkaz na nejaky seriozny link, adresu, ktory o uvedenom pojednava ???

Moc dakujem a pozdravujem

RNG

Lekari dodnes siria bludy v zmysle cukrov a sacharidov, podla nich to maju byt co najlahsie stravitelne jedla, tj s vysokym glycemickym, indexom, co vedie k cukrovkam , proti masu a proti nasytenym olejom v prospech nestabilnych a lahkooxidovatelnych polynenasytenych olejov, ktore na trhu su povacine znicene vytazovanim a spracovanim.
O com nikde nehovoria je fakt, ze mnohe parazity a mikroby maju ucinny system maskovania sa, zdruzovania sa do vacsich celkov, a tak sa spolocne branit proti prieniku latok co su pre nich skodlive(atb, antimikrobialne doplnky a protilatky, co vyraba telo a najma nase probiotika)

mastie

k mamando:
nechápem,prečo nemáš jesť mäso,veď candida sa väčšinou tvorí zo sladkých múčnych jedál,ja z mäsa nemám jesť bravčové...
a ak si sa parazitov aj zbavila,možno máš v sebe ešte ich odpad,na to je dobrý bentonit,len som sa chcela opýtať RNG,s akými následkami by sa mohol užívať ten, určený na čírenie vína

redka

fajn... ja sa este odhodlavam... a cakam na balik z iherbu s mk7... minule mi prisiel do tyzdna a teraz sa niekde zdrzal :/ druhy krat som skusila obacajnu postu a trva to dlhsie ako minule...

PF2014

Prežil som to, bez problémov, nič od včera inak necítim, ako som to zobral :D našťastie. A beriem to ráno, dnes som si dal 10000, ale so mnou to ako si nič nerobí, nie sú vidieť nejaké zmeny počas užívania.

redka

PF2014 ako? prezil si to? :D inac kedy to beries? rano? ked si dam vecer 10000 tak zaspim? nebudem hore celu noc z toho? :D