Otázky na RNG

cerva

RNG, dakujem velmi pekne za odpoved.
idem to teda vsetko poobjednavat. ANo, zabudla som spomenut, ze mi teraz pri vytere z nosa bol zisteny stafylokok. To koloidne striebro by som asi nateraz neskusala, som alergicka na kovy :)

Moze byt produkt vid priloha?

Dakujem este raz a prajem pekny den.

Petra

RNG

Atb ucinkuju na vacsinu bakterii ale nie na vsetky. A atb daju zelenu vsetkym nikrobom, naktore nie su ucunne. V prvom rade su to kvasne a plesnove, ktore ziju z hlienov a v hlienoch a na tie radim roztok citricidalu(35 kvapiek na liter vody) , pit po malucj glgoch celu den, tiez kvapkat do nosa, v lezes hlavou zakloneou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin, kde sa hlienove a ine nakazy molzu zdrzovat aj mesiace dlho Na hleiny je odhlienovac NAC a serrapeptaza a samzrejme kapsle oreganioveho oleja, take ako ma firma NOW

cerva

Pekny den prajem RNG,
zrejme mam stale upchate dutiny, i ked som absolvovala ORL a nic mi nenasli (bol aj RTG) u stomatologa tiez RTG spolu s vysetrenim, este mam absolvovat Alergolog - Imunolog.

Zacalo to prechladnutim (vcelku divne prebiehala ta choroba, najprv hrdlo, potom nic, potom trochu nadcha, kasel dva dni, brala som ATB a potom tlak v hrudi a to co opisujem dalej)..Mam bolesti hlava v oblasti cela, oblast od nosu k licam, zapalene hrdlo uz druhy mesiac /teraz trochu lepsie, beriem betaglucan/, bolest prava strana krk az k uchu, mam to tam aj na dotyk take horuce.
Citam tu od Vas citricidal a GSE, prip. koloidne striebro.
Mozete mi prosim poslat nejaky link, konkretneho produktu a pomer riedenia? Koloidne striebro a koloidna strieborna voda, je tam nejaky rozdiel? nasla som toto: -odkaz odstránený-

Je to ok? Necham si poradit.

Dakujem zatial velmi pekne,

:)

RNG

Detaily, serrapeptaza ried krv, odhlienuje a odmaskuva rozne mikroby. Je tiwez protizapalova, lebo odstanuje bielkovinne zhluky co sposobuju niekedy v tele zapaly
"Artroza" moze byt z roznych dovodov, niekedy su to mykoplazmy, L-formy, niekdy chlamidie a borelia,niekedy su to rozne virusy, niekedy je to vlasne len hromadenie kyseliny mocovej, co vyvolava zapaly.
Proti zapalom su protizapalove, inac priciny na ine priciny su rozne doplnky ucinne.
Najhorsie je to z chlamidiami pneumoniae, co znizuju celkove imunitu a ako vnutorbunecne parazity sa velmi tazko nicia.

RNG

Redka, Hyaluronan sodny rozpusteny v olejoch prestupuje pri masazi aj cez kozu, takze plet po dobrej masazi je 2-3 dni hladsia s mensimi vraskami. Zrejme ked sa to apkuje casto tak to ma vplyv na plet.
Aj ustne brany hyaluronan sodny sa dostane vselikde v tele

PF2014

Ahoj RNG, pomôže mi na artrózu serrapeptáza? Chcem si objednať 250000 jednotiek v jednej kapsule, ale je to dosť drahé.

Ahoj redka, dlho som ťa tu nevidel, zdravím, PF2014

redka

ahoj RNG! chcem sa ta opytat, ci ma zmysel vonkajsie aplikovanie kys. hyaluronovej... myslim nejake serum (napr. od NOW) na plet alebo je lepsie ju brat v doplnku vyzivy vnutorne?

RNG

Kazdy aloe vera gel je hojivy, ale nie antimikrobialny ani protiparaziticky.
A rosacea je vysledok alebo parazitov alebo roznych mikrobov z kozi., najma roztocov(demodex foliculorum) v kombinacii s roznymi bakteriami, co nosia v sebe.
Kokosak s par kvapkami citricidalu to moze zmiernit znacne.