Otázky na RNG

RNG

Na streptpkoky stafylokoky ah hemophila je citricidal, tj roztok citricidalu profesional vyborny. Pre istotu ber aj NAC alebo serrapaptazu, lebo niektore z nich sa vedia maskovat a tak ochranit proti prieniku antimikrobialnych latok dovnutra.

Roman27

Zdravicko,

Este sa chcem opytat ze ked je mierne znizena funkcia stitnej zlazy co by ste odporucil v strave a doplnkoch? ale okrem L-tyrosinu bo ten nechcem brat..Hyperaktivny som po nom :)

lumaraki

Ahoj, RNG.
Prosim ta teraz o radu pre svoju sestru.
Mala sedy zakal a dala si operovat oko asi
pred 2 mesiacmi. Vymenili jej sosovku, ale nieco nie je dobre. Najprv ju stipalo, teraz ju
hryzie. Vraj sa jej tvori malo slz a ze jej mozu
operacne vstreknut nejake slzy.
Viem ake skody narobi suche oko.
Co by si jej poradil?
Je aj pre umelu sosovku vhodne koloidne striebro?
Dakujem ti za radu, lumaraki

eminka

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, ak je vitamín C taký dobrý pri liečbe rôznzych chorôb vo vzsokých dávkach užívaný, tak prečo je potrebné doplňať aj mnoho iných enzýmov a podobne.

A prosím Vás Niacin má podľa vašich informácií aký prínos. Koľko by sa malo užívať. ďakujem

amdatlon1

Dobry den pan RNG, chcem sa spytat zo stranky -odkaz odstránený- ake su najlepsie doplnky ktore uvadzate nizsie:

"Z antioxidantovc odporucam najma vinpocetine(40 mg) huperzine A(200 mikrogramov) Gingkolidy (60 mg) vytazok z hroznovych semien(PAC 200 mg) astaxanthine(8 mg) a samozrejme vitaminy C(5 gramov) a E(400 IU)

Co sa tyka ginka je vhodne aj taketo balenie? www.drmax.cz dakujem

Roman27

Zdravicko pan RNG,

Prosim Vas ako sa daju zistit hodnoty mozgovych hormonov ako dopamin, serotonin, GABA, a inych podobnych neurotransmiterov? Na akych testoch?

numbius

RNG: potreboval by som poradit ohladom anti-candida-ovej diety: tri krat do dna si dam za kavovu lyzicu kokos. oleja, 3x2 tobolky oreg. oleja, 35 kvapiek do litra vody citricidal-u a na noc tiez probitoka... ale mam problem so stravou, snazim sa jest bez sacharidov, ale nemam jasno ktore a v akom stave mozem konzumovat potraviny, prosim ta napis mi ci su vhodne:
- kysla kapusta
- mrkva
- opecene na oleji: maso, ryba, kysla kapusta, vajce
- slepacia polievka, ine polievky (bez rezancov)
- ryby v oleji (konzerva)
- domaca klobasa (ta je asi vylucena ale istota :)

---potraviny ako cesnak, cibula, kalerab, surov. vajce, kapusta, paprika nepocitam nakolko je jasne ze to by v tejto diete nemalo byt skodne. vopred dakujem za odpoved

perla1

RNG ano viem ze GSE je dnes uz neucinne a doma mam ten citricidal profesional, ja citam tvoje rady tak zhruba viem co odporucas brat, ale neviem ci si to uz niekde pisal na co konkretne je Citricidal,olive leaf,oregano, mne ide o to co je najlepsie na streptokoka,stafilokoka a hemofila,lebo tieto bakterie sposobuju zapal priedusnice,pluc, ja som to uz hladala na nete ale nenasla som. dakujem