Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Pouzivat moze cokolvek, ale so zapalmi pomozu len antimikrobialne prostriedky a protizapalove.
Pritizapalove su curcumimnoidy a boswelin.
Antimikrobialne silne su citricidal najma na bakterie, oreganovy olej na plesne a kvasne infekcie, , pripadne colostrum, a momolaurin, co su ucine nielen na bakteria, ale najma na vitalne utoky.

RNG

Ja som sa zbavil amalgamovych plomb postupne, ako ich bolo treba menit aj tak.
A kedze v USA davaju vzdy pri zubnych zakrokoch injekcie na lokalne umrtvenie, nijake extra bolesti som pri tom nikdy nemal.
Proti uspavaniu/narkoze som zasadne proti, , ked sa to da riesit lokalnym umrtvenim

Chcemto

Ahoj RNG. V blízkej dobe idem na výmenu amalgámových plomb. Počul som názor, že to je veľmi bolestivý zákrok - je to pravda? Máš s tým skúsenosti?

RNG

Terry, nie vela,kedze hlieny sa tvoria nielen ako reakcia na rozne mikroby, ale aj na chlad. Skus brat quercitin, 3 x 600 mg, to tlmi cinnost mast cells, co reguluju aj tvorenie hlienov.

Terry90

Zdravim RNG, od tejto zimy mam mokry nos vzdy ked idem po vonku t.j. ked som v chlade. Ako keby som dostal alergiu na chlad alebo take nieco. Dokonca uz aj ked som doma, musim obcas vysmrkat vlhkost z nosa. Da sa s tym nieco robit? Dakujem.

RNG

Roztoce treba odstranit, tj pradlo prat v horucej vode, najma podusky vymenit aspon raz za pol roka, obliecky na nich prat kazdy tyzden a iste to to pomoze.
Quercitin mozes brat vzdy, kedze plesne a ine alergeny su pritomne casto cely rok.

mamado

RNG prosím ťa ten quercitin mám brať aj teraz v zime? (alergia na paliny a roztoče, mám stále červené suche flaky na očných viečkach )

Ďakujem moc. MAMADO

Všetko dobré v novom roku prajem, zdravie celej rodine.

RNG

Calcium D-Glucarate treba pouzivat v davke az 2 x 1 gram
Lecitin mozes pouzivat kopcom polievkovu lyzicu aj kazdy den, inac to odporucam aspon raz tyzdenne. Lipazy treba tiez hodne, az 50 000 SUS jednotiek.
Odtucnenie trva dost dlhy cas a zavisi od toho, kolko tuku tam mas ulozene. Prepokladam az niekolko mesiacov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.