Otázky na RNG

Klarika78

Dobry den,
Viete mi poradit nieco ucinne na rosaceu?citala som aj, ze aplikacia aloe vera pomaha pleti. Prosim o radu, ktory aloe vera gel na plet je dobry?bez nejakych chemickych prisad?dakujem.

RNG

Mudsa, neviem. na hormonalne problemyu odporucam yam, pupalkovy olej, black cohosh a Dong Quai.
Na antikoncepciu stacia kremy, co nezmenia hormonalny balanc tela Akekolvek neprirodene ovlyvnovanie hormonov patentovanymi chemickymi prostriedkami branymi ustne je skodlive pre telo.
Vid prudky narast napr rakoviny prs, co bola kedysi prakticky neznama.

RNG

Mayusa, neznepokoj nuj sa . To je este ucine bez ohladu na vyrobu. Ale na problemy s hrdlom a hlienami odporucam roztok citricidalu, kvapkat do nosa aj pit,, oreganovy olej v kapsuliach, NAC a serrapeptazu.
To mam oskusane uz dlhe roky a nielen na sebe, ale stovkach citatelov, rodine a znamych

RNG

Flatt, injekcie byvaju od 1 do 5 mg cyanocobalaminu. Samozrejme sda to da dodat minitabletkami pod jazyk,ovela prijemnejsie a dokonca v lepsej forme, tj metylcobalamine. Absorbcia pod jazykom je od 20 do 80% tj musis pouziovat vyssie davky o nieco.
Ja pouzivam obcas 5 mg pod jazyk

mudsa

Dobrí deň chcela by som sa opýtať na užívanie doplnku Pueraria Mirifica zároveň s užívaním HA, mohlo by to ovplyvniť účinok antikoncepcie a mohla by som otehotnieť? pretože som čítala že to môže ovplyvniť menštruačný cyklus. Mala by som tabletky vynechávať počas menštruácie?

mayusa

Zdravim RNG, mozem sa ta Prosím opytat?
Viac ako týždeň som bola chora, ako vzdy moje hrdlo mandle, potom sople neskutočné k tomu tak som si z amazonu objednala od rainforest
camu camu a c-f cold and flu. Jedna flaska je bez datumu spotreby a druha tam mala rok 2014. Pisala som sellerovi preco predava stare vyrobky. Odpoved bola dlháa nejde mi to tu skopirovat cez fon.
Ze podla dakych novych regulations v Kalifornii nemusia davat datum spotreby na produkty ale datum vyroby.... ale hlavna vec ze je tam by napísané datum spotreby see the base a tam je rok 2014. A ze od toho roku zhruba 2 rokyy je spotreba, tak aj tak to uz expiruje toho roku:((
Keby som mohla by som ti ten mail preposlala.
Pocul si o tom uz?

Flatt

RNG injekcie vitamínu B12 vraj pomáhajú pribrať chudým ľuďom. Pomože aj ústne braný vitamín B12? V akých dávkach? A nesposobí to nedostatok vitamínu B9?

RNG

Alkohol sa da pit pri drvivej vacsine doplnkov. Vlastne si neviem ani spomenut, s cim by mohol byt skodlivy v normalnych davkach.