Otázky na RNG

RNG

PF, trescia pevccen obsahuje vitaminy D-3 a A vo vacsich mnozstvach. Ale ako dravec, co je druhe ryby moze byt znacne zamoreny.
Osobne davam prednost olejom co su ovela mensj zamorene, ako napr olej z antarktickeho krilu, co je pre svoju vazbu ako phospholipid az 5 krat tak dobre absorbovatelny, ako triglyceridova forma olejov z ryb.
Naviac, kedze priamo sa zivi planktonom, tak je podstatne menej zamoreny a obsahuje aj velmi cenny karotenoid/antioxidant, astaxanthin.

RNG

Men na, povodne patentovany citricidal bol vytazok z grapefruitovyxh semien CHEMICKY ZMENENY, kde polyfenoly su zmenene na quaternialne zluceniny, co su aspon 10 krat tak ucinne na rozne mikroby Tj mas slaby vyrobok, pokial to nehovori, ze obsahuje quaternialne zluceniny miesto polyfenolov.Pozri na Hoogle, tam maju citricidal, profesional, tj vyrobok co obsahuje quaternialne zluceniny.

RNG

analyn vdaka za uvedenie. FDA tento produkt jedneho casu zakazala, ale po case museli zrejme pripustit , ze nemaju proti nemu ziadny dokaz skodlivosti. Som rad, ze rozni vyrobcovia ho zacinaju postupne pridavat do svojho vyrobneho programu.

PF2014

Pridám sa do záplavy otázok. Kúpil som si rybí olej, konkrétne rybí olej z treščej pečeňe. Chcem sa spýtať, na čo presne by to malo pomôcť? Lebo mi to nie je úplne jasné.

RNG

Roman, skus jest suseny kurkumovy prasok/turmeric vo vacsich mnozstavach, potom pochopis, pre co odporucam vytazok, tj curcuminoidy v kapsuliach
Phytosomy su podstatne lepsie vstrebatelne , najma pre tazko vztrebatelne molekuly, ako circuminoidy. Ked sa da fireme Meriva verit, tak podla nich je ich fytosom az vyse 30 krat tak dobree absorbovatelny , ako curcuminoidy samotne. Cierne korenie, tj bioperin zvysuje acsorbovatelnost na zhruba 6 nasobok.
Zialbohu nemam cas hladat rozne clanky, kde som to videl napisane, ale boli to dost zodpovedne informacie a ci je to 25 nasobok alebo 30 nasobok, tak ci tak je to ovela viac ako 6 nasobok.

Roman27

Tak ten produkt Phytosome Curcumin, je lesie vstrebatelnejsi a tympadom aj na zapali ucinnesi. Mate to aj nejakym vyskumom potvrdene. Na iherbe ma ten C3 viacej hodnoteni a je aj drahsi... tak sa informujem radsej...
Bude tento produkt aj napriek malej gramazi v crevach takisto aktivny ako 50g kurkumi denne? Ci tam hlavne ide o ten kurkumin?

menma

zdravim RNG chcel by som nejaké pripravky proti infekciam celkovo na cele telo niečo ako očista objednal som citricidal zloženie je taketo výtažok z grepoveho jadra 60 %, glycerol 37 % a kyselina askorbova 3 % je to dobre? ešte ma zaujima enzým Serrapeptáza viem že je dobrý ale neviem kde by som ho zohnal za dobrý cenu + nejake dalšie veci na infekcie dík

perla1

RNG prosim ta uz som sa ta pytala na betaglukany ale prosim ta ktory z tychto 2 by si mi vybral pre 4 rocne dieta ,ma 15 kg. Od firmy NOW jeden obsahuje 250mg betaglukanu a 200 mg arabinogalaktin a druhy produkt ma 100 mg betaglukanu a 160 mg Maitake mushroms. Ci lepsie 100mg mam mu davat denne ako udrzovaciu davku kedze chodi do skolky alebo raz za 2 dni mu dat tych 250 mg, ale rozdiel je v tych produktoch ze jeden ma arabinogalaktin a druhy maitake hubu. Co mam kupit??????????? DIK