Otázky na RNG

RNG

PF, vitamin D-3 sa skladuje v peceni a treba si pre to pecen dostatocne nalozit na to, aby sa to odrazilo na krvi. Dnes lekari (teda moji, nie bezni) odporucaju hladinu v krvi od 65 az do 85 ng na mililiter.
Ja osobne beriem 5000 IU, ked nezabudnem, vlastne ovela viac ale nie kazdy den.
Na ilustraciu, kolko dostava mlade zdrave telo zo slnka, moze to byt az 20 000 IU pri opalovani za den.

lumaraki

Ahoj, RNG.
Mam dnes 2 otazky.
1, Zacala som uzivat doplnky na mykoplazmy.
Po jednom dni ma zacal boliet klb na nohe,
ale aj klby na rukach a kolena a krize.
Chodim ako kripel. Suvisi to s liecbou, alebo
sa to moze tykat parkinsona /zhorsenie
stavu, stuhnutost/? /Trochu som aj robila v
zahrade, ale bolesti mam uz 3 dni.
2, Uzivala som calamarin na neuropatiu. Je tiez
vo forme fosfolipidov, alebo je lepsi krill.aj
ked ma len 70 DHA?
Dakujem ti za radu, lumaraki

Bazalka

Ahoj RNG,
som tu nová a potrebovala by som poradiť. Od mája keď malý nastúpil do škôlky sme permanentne chorí (on aj ja, manžela to obchádza). Malý kašlal, mal zelené sople to mu prešlo a začal dýchať ústami na ORL mu zistili, že má zväčšenú nosnú mandľu a brali mu výter z nosohltana. Výsledok - stafylokokus aureus.
Ja som minulý mesiac prekonala zápal pľúc tak predpokladám, že stafylokoka budem mať aj ja.
Chceme vyskúšať Citricidal:
www.hoogle.sk
Môžeš mi prosím napísať presné dávkovanie aj ako to riediť? Prosím o podrobný návod ako pre hotentota:-)
Syn bude mať 4r. a má 16kg. Ja mám 51kg.
Ešte Ťa chcem poprosiť čo by si nám obom poradil na posilnenie imunity, lebo vraj stafylokok sa zvykne vracať pri oslabenej imunite.
Ďakujem.

PF2014

Potreboval by som sa poradiť ohľadom vitamínu D. Tuším si písal, že hladina v krvi by mala byť aspoň minimálne 65, bol som začiatkom roka na krv a vyšlo mi okolo 41-42, aj napriek tomu, že som predtým bral dávky okolo 4000 IU denne. Bral som tie dávky v tabletovej forme, nie tekutej, takže neviem, či sa vôbec nevstrebávali dobre, alebo som mal ešte oveľa nižšiu hladinu pred užívaním.

Teraz beriem okolo 6000 IU denne, ako by som si rýchlo zvýšil hladinu D-čka v krvi na požadovanú úroveň?

RNG

Katka je moja neterka, pred par dnami som tam bol na kratkej navsteve a dala mi par flasiek pre mojho brata vo Svajciarsku, takze to zrejme musi este stale vyrabat. Dufam, ze spravne, ved som ju a jej partnera vyskolil dostatocne a zariadenie je nakoniec poloautomat a cistotu vody a finalneho produktu samozrejme ze meraju.
Ale tento produkt je velmi ucinny povrchovo, v hrdle, v ociach, v zaludku ale tam sa kyselinami viacmenej znici,tj zluci na menej ucinny chlorid strieborny, tj do peceni sa dostane velmi malo.
Na virusy v peceni odporucam najma protokol dr Berksona a pozri tiez na temu herpes
-odkaz odstránený-

Roman27

Zdravim RNG,

Na stranke rng.nazory.eu su teraz štyri čísla do Lúčenca na ľudi kt. vyrábajú koloidne striebro na Vašom pôvodnom pristroji. Na jednom čísle sa mi predstavila pani Machu Katarína 0949127872. Je to v poriadku? Myslíte že sú schopný to vyrobiť tak ako kedysi vy ste to vyrabal?

Roman27

Ďakujem za odpoved RNG,

Zachtil som ze ste pisali ze v Lucenci zostali tie Vase pristroje a ze tam este stale pripravujú to striebro. Je to aktualne? A myslite ze na rôzne typy hepatitidy chronickej pôsobí tiez toto striebro?

RNG

Prurigo nazov je na kazde vyhadzanie, kde dovodov moze byt hromada. Co maju spolocne je, ze sa telo snazi vyhodit nbieco neziaduce, co nevie vyhodit inac, napr cez moc, zlc a podobne. Samozrejme odmorovanie tela, tj klasicke vylucenie zamorenia(enzymy, absorbenty, chelacia) pri tom pomoze, ako aj vyhybanie sa jedlam a latkam, co ho povodne sposobili. Niekedy je to aj vylucovanie roznych toxinov, co v tele vyrabaju rozne mikroby a parazity. V tom pripade ich treba adresovat a znicit.

lumaraki

Ahoj, RNG.
Som rada, ze si spet. Si pre nas DAROM z NEBIES.
Chcem sa este poradit - da sa nieco robit s tou chorobou, ktorou brat trpi? Vola sa PRURIGO, alebo ludovo svrbivka. Stretol si sa uz s takou chorobou? To svrbi tak, ze sa kazdu noc doskrabe do krvi /nevedomky/, lebo cez den sa to da vydrzat, ale v noci zacina akasi aktivita.
Dakujem velmi pekne, lumaraki

RNG

Roman 27, generatory na vyrobu koloidneho striebra sa sice predavaju rozne, ale nikro ti nemoze garantovat velkost castic. Vseobecne , cim je nizsiaq prudova hustota, tym sa odstepuju mensie ciastocky z anody. Najma pri intenzivnom miesani.
Ale kedze nezijem na Slovensku, tak ti neviem poradit, kde by si si taky pristroj/generator mohol zohnat.
Koloidne striebro sa da brat neobmedzene dlho, pokial neprekrocis hladinu asi 1 mg striebra denne.
Ak sa predavkujes, tak osedivies, kedze sa striebro vylucuje do koze a vlasov a ked je ho dost, tak zmeni farbu koze. Nazyva sa to argyria a lekari s tym strasia, hoci ludia s argyriou nie su vlastne chori, ale len zafarbeni